3.1L Τανκ Καυσίμου Μοτοσυκλέτα Underbone Καθημερινή 1920MM Αστική Μοτοσυκλέτα Μετακίνησης
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Οικονομική Μοτοσικλέτα 107cc Επισκόπηση Υψηλής ποιότητας μοτοσικλέτα 107cc με ανάφλεξη CDI, κίνηση αλυσίδας, ζάντες αλουμινίου, ωφέλιμο φορτίο 150kg, δυνατότητα ανάβασης ≥22°, ρεζερβουάρ καυσίμου 3.1L, άνετο κάθισμα, εύκολος χειρισμός, ιδανική για καθημερινή χρήση στο εξωτερικό. Μια δημοφιλής οικονο...
Λεπτομέρειες προϊόντος
3.1L δεξαμενή καυσίμου Μοτοσυκλέτα Underbone
,καθημερινή αστική μοτοσυκλέτα μετακίνησης
,1920MM αστική μοτοσυκλέτα μετακίνησης
- Σύστημα ανάφλεξης CDI για αξιόπιστη εκκίνηση
- Σύστημα μετάδοσης κίνησης αλυσίδας με ημιαυτόματο συμπλέκτη 4 σχέσεων
- Ανθεκτικές ζάντες αλουμινίου για μειωμένο βάρος
- Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο 150kg
- Δυνατότητα ανάβασης ≥22° για ποικίλα εδάφη
- Ρεζερβουάρ καυσίμου 3.1L για εκτεταμένη αυτονομία
- Άνετο ύψος καθίσματος 780mm
- Εύκολος χειρισμός, ιδανικός για καθημερινή μεταφορά
- Μπαταρία 12V 5Ah χωρίς συντήρηση
- Σύστημα φρένων εμπρός δισκόφρενο και πίσω ταμπούρο
- Υψηλής ποιότητας σύστημα φωτισμού αλογόνου
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος, αερόψυκτος |
|---|---|
| Κυβισμός | 107 cc |
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Μέγ. Ροπή | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Σύστημα Ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική & μανιβέλα |
| Μετάδοση | 4 σχέσεων, ημιαυτόματος συμπλέκτης (με προστασία άνω σχέσης) |
| Τελική Κίνηση | Κίνηση αλυσίδας |
| Εμπρός Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ |
| Εμπρός Φρένο | Δισκόφρενο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο |
| Εμπρός Ελαστικό | 2.50-17 (πέλμα M031) |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-16 (πέλμα M034) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Μεταξόνιο | 1255 mm |
| Ύψος Καθίσματος | 780 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 93 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 78 km/h |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.1 L |
Επικοινωνήστε μαζί μας για εξατομικευμένες προδιαγραφές και επιλογές μαζικής παραγγελίας για διασυνοριακές προμήθειες και χονδρικές απαιτήσεις.