10kW En yüksek güç 72V 40Ah LG Lityum Pil Elektrikli Kir Motosikleti Özel Düzenlenebilir Süspansiyon
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
YIPOWER SKYLEAP Elektrikli Motosiklet ile Durdurulamaz Gücü Deneyimleyin YIPOWER SKYLEAP elektrikli motosiklet, sınırsız macera isteyenler için tasarlanmıştır. En son teknolojiyle üretilen bu motosiklet, hafif çeviklik ve yüksek performanslı gücün mükemmel dengesini sunar. tepe gücü ve 378 N·m ...
Ürün Detayları
10kW Elektrikli Motokros Motosikleti
,Elektrikli Motokros Motosikleti 72V
,40Ah elektrikli motokros motosikleti
YIPOWER SKYLEAP elektrikli motosiklet, sınırsız macera isteyenler için tasarlanmıştır. En son teknolojiyle üretilen bu motosiklet, hafif çeviklik ve yüksek performanslı gücün mükemmel dengesini sunar.
tepe gücü ve 378 N·m sunarak darbeleri emer ve her yüzeyde pürüzsüz bir sürüş sağlar. Her iki uçta bulunan çift pistonlu hidrolik disk frenler sayesinde, gelişmiş kontrol ile zorlu arazilerde güvenle ilerleyebilirsiniz.Sadece 75,8 kg
ağırlığıyla (batarya dahil) SKYLEAP son derece hafiftir, bu da onu son derece manevra kabiliyetli hale getirirken aynı zamanda 120 kg sürücü ve yükü destekler. İster şehir sokaklarında gezinirken ister araziye çıkarken, rakipsiz bir performans vaat ediyor.Özel ön ve arka süspansiyonlarla donatılmış bu motosiklet, 200 mm ön
ve 76 mm arka hareket mesafesi sunarak darbeleri emer ve her yüzeyde pürüzsüz bir sürüş sağlar. Her iki uçta bulunan çift pistonlu hidrolik disk frenler sayesinde, gelişmiş kontrol ile zorlu arazilerde güvenle ilerleyebilirsiniz.72V, 40Ah LG lityum batarya, 45 km/s hızda 100 km
etkileyici bir menzil sunarak uzun, kesintisiz maceraların tadını çıkarmanızı sağlar. 45°ye kadar tırmanma kabiliyeti, en zorlu eğimlerde bile kolayca ilerlemenizi sağlar.YIPOWER SKYLEAP sadece bir motosiklet değil; özgürlüğe biletinizdir - dünyayı kendi şartlarınıza göre keşfedin.Öğe
Özellik


| Şasi ve Salıncak Kolu Malzemesi | Yüksek mukavemetli karbon çelik |
|---|---|
| Motor Tipi | Hava soğutmalı Kalıcı Magnets Senkron Motor |
| Kontrolcü Tipi | FOC Vektör Kontrolü |
| Nominal Voltaj | 72V DC |
| Nominal Güç | 4000W |
| Tepe Gücü | 10kW |
| Maksimum Tork | 378 N·m |
| Vites Oranı | 0.000795139 |
| 1. İletim | Zincir tahrik |
| 2. İletim | 72V / 40Ah |
| Batarya | 72V / 40Ah |
| Batarya Hücreleri | LG 21700 |
| Ön Süspansiyon | Özel ters, ayarlanabilir sıkıştırma ve geri tepme, 200 mm hareket mesafesi |
| Arka Süspansiyon | Özel yaylı hava tankı destekli, ayarlanabilir sıkıştırma ve geri tepme, 76 mm hareket mesafesi |
| Ön / Arka Lastikler | Cheng Shin FR80/100-19 (ön) / RR80/100-18 (arka), isteğe bağlı boyutlar mevcut |
| Maksimum Hız | 80 km/s (sınırlı) |
| Menzil | 100 km @ 45 km/s |
| Tırmanma Kabiliyeti | ≥45° |
| Frenler | Ön ve arka çift pistonlu hidrolik disk frenler |
| Boş Ağırlık | 75,8 kg (batarya dahil) |
| Maksimum Yük | 120 kg |
| Toplam Uzunluk x Genişlik x Yükseklik | 1850 × 780 × 1090 mm |
| Tekerlek Tabanı | 1225 mm |
| Yer Açıklığı | 290 mm |
| Sele Yüksekliği | 870 mm |