Semi-automatische Enduro motorfiets 5000 tpm Enduro motorfiets Avontuur
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc 4-speed half-automatische motorfiets 107cc 4-speed semi-automatische motorfiets 5.2kW @ 8000rpm, 7.2N · m @ 5000rpm Teleskopische voorvork, dubbele achterschok Aangedreven door een betrouwbare 107cc eencilinder horizontale motor, levert deze lichte motorfiets 5,2 kW maximaal vermogen bij 8.000 ...
Productdetails
Semi-automatische enduro motorfiets
,enduro motorfiets 5000 tpm
,5000 tpm enduro avontuur
| Motortype | Eéncilinder, horizontale motor |
|---|---|
| Bore * beroerte | 52.4 mm * 49,5 mm |
| Verplaatsing | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9.1: 1 |
| Max. | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. koppel | 7.2 N·m @ 5000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI-ontsteking |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Magneto | 6-polige magnet, volgolfsrectificatie |
| Transmissie | 4 versnellingen, semi-automatische koppeling |
| Laatste schijf | Keten aandrijving |
| Voorophanging | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Achterophanging | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Voorrem | Drumrem |
| Achterrem | Drumrem |
| Voorband | 2.50-17 |
| Achterband | 2.75-17 |
| Voorwiel | Spokenwiel / Optioneel: aluminiumwiel |
| Achterwiel | Spokenwiel / Optioneel: aluminiumwiel |
| Algemene afmetingen (L*W*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
|---|---|
| Achterwiel | 1220 mm |
| Hoogte van de stoel | 740 mm |
| Ground clearance | 110 mm |
| Nettogewicht | 86 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. snelheid | 80 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 27° |
| Capaciteit van de brandstoftank | 3.5 L |
| Voorlichten | 12V 35W |
|---|---|
| Achterlicht | Gecombineerd achterlicht, 12V 21W / 10W |
| Voorste bochtsignaal | 12V 5W |
| Achteruitdraaisignalen | 12V 5W |
| Licentieplaat licht | 12V 5W |
| Batterij | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |
| Helmdoos | - Nee, niet echt. |
| Achterste drager | - Ja, dat klopt. |
| Centrale drager | - Ja, dat klopt. |
- Dual start systeem (elektrisch & kick) voor betrouwbare werking onder alle omstandigheden
- Comfortabele rijpositie met een stoelhoogte van 740 mm en een lichtgewicht van 86 kg
- Telescopische voorvork en dubbele achterschokdempers voor een soepel rijgedrag
- Voor- en achtertrommelremmen zorgen voor een betrouwbaar remvermogen
- Veelzijdige prestaties geschikt voor woon-werkverkeer in de stad, op het platteland en licht off-road gebruik
- Onderhoudsarme constructie met 12V-elektrisch systeem en onderhoudsvrije batterij
- Keuze uit spaken (standaard) of optioneel aluminium