Ημιαυτόματη Μοτοσυκλέτα Enduro 5000 σ.α.λ. Μοτοσυκλέτα Enduro Περιπέτειας
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
107cc 4 ταχύτητες ημιαυτόματη μοτοσικλέτα 107cc 4 ταχύτητες ημιαυτόματη μοτοσυκλέτα 5.2kW @ 8000rpm, 7.2N·m @ 5000rpm τηλεσκοπική μπροστινή πιρούνι, διπλή πίσω ταχύτητα Με έναν αξιόπιστο οριζόντιο μοτοσικλέτα ενός κυλίνδρου 107cc, αυτή η ελαφριά μοτοσικλέτα παράγει 5,2 kW μέγιστη ισχύ σε 8.000 στροφ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ημιαυτόματη μοτοσυκλέτα enduro
,μοτοσυκλέτα enduro 5000 σ.α.λ.
,μοτοσυκλέτα enduro περιπέτειας 5000 σ.α.λ.
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος κινητήρας |
|---|---|
| Το Bore Stroke. | 520,4 mm * 49,5 mm |
| Μετατόπιση | 107 εκατοστά |
| Αναλογία συμπίεσης | 9.1: 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγιστη ροπή | 7.2 N·m @ 5.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Σύστημα ανάφλεξης | Ενεργοποίηση CDI |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική & εκκίνηση |
| Μαγνητό | 6πολικός μαγνητής, διόρθωση πλήρους κύματος |
| Μεταφορά | Τετρακίνητος ημιαυτόματος συμπλέκτης |
| Τελική οδήγηση | Αλυσίδα κίνησης |
| Προσωρινή ανάρτηση | Τελεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Δύο ελατήρια αποσβεστήρες |
| Προηγούμενο φρένο | Φρένο τύμπου |
| Πίσω φρένα | Φρένο τύμπου |
| Πρωτό ελαστικό | 2.50-17 |
| Πίσω ελαστικό | 2.75-17 |
| Μπροστά τροχό | Τροχός με ράβδους / Προαιρετικό: τροχός αλουμινίου |
| Πίσω τροχός | Τροχός με ράβδους / Προαιρετικό: τροχός αλουμινίου |
| Συνολικές διαστάσεις (L*W*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
|---|---|
| Διαστήμα τροχών | 1220 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 740 χιλιοστά |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 110 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 86 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Μαξ. Ταχύτητα | 80 km/h |
| Ικανότητα αναρρίχησης | ≥ 27° |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 3.5 λίτρα |
| Φως προβολής | 12V 35W |
|---|---|
| Πίσω φως | Συνδυασμένο πίσω φως, 12V 21W / 10W |
| Προσωρινά σήματα στροφής | 12V 5W |
| Σημάδια οπισθοστροφής | 12V 5W |
| Φως πινακίδας κυκλοφορίας | 12V 5W |
| Η μπαταρία. | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |
| Κουτί κράνος | - Όχι, όχι. |
| Πίσω φορτηγό | - Ναι, ναι. |
| Κεντρικός φορέας | - Ναι, ναι. |
- Δύο συστήματα εκκίνησης (ηλεκτρικό και κλωτσιά) για αξιόπιστη λειτουργία σε κάθε κατάσταση
- Η άνετη θέση οδήγησης με ύψος καθίσματος 740 mm και σχεδιασμό ελαφρού βάρους 86 kg
- Τηλεσκοπικό μπροστινό πιρούνι και διπλό πίσω αποσβεστήρα για ομαλή οδήγηση
- Τα μπροστινά και τα πίσω τύμπανα φρένα παρέχουν αξιόπιστη δύναμη στάσης
- Πολυδιάστατες επιδόσεις κατάλληλες για μετακινήσεις στην πόλη, βόλτες στην ύπαιθρο και ελαφριά χρήση εκτός δρόμου
- Σχεδιασμός χαμηλής συντήρησης με ηλεκτρικό σύστημα 12V και μπαταρία χωρίς συντήρηση
- Επιλογή των τροχών με ράβδους (κλασσικό) ή προαιρετικών τροχών αλουμινίου