Eéncilinder motorfiets Semi 80km/h 8500 tpm Automatische motorfiets Motorfiets
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc ééncilinder horizontale motorfiets | 5,2 kW maximaal vermogen, 80 km/u maximale snelheid | Elektrische & kickstart | 4-versnellings halfautomaat Aangedreven door een 107cc ééncilinder horizontale motor, levert deze motorfiets 5,2 kW maximaal vermogen bij 8.000 tpm en 7,2 Nm koppel bij 5.000 ...
Productdetails
Eéncilinder onderboten motorfiets
,semi-automatische motorfiets 80 km/h
,Semi-automatische motorfiets met 8500 tpm
- 107cc ééncilinder horizontale motor
- 5,2 kW maximaal vermogen
- 4-versnellings halfautomaat transmissie
- Elektrische en kickstart opties
- Lichtgewicht ontwerp van 86 kg voor eenvoudig manoeuvreren
- 80 km/u maximale snelheidsmogelijkheid
| Motortype | Eencilinder, horizontale motor |
| Boring * Slag | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Cilinderinhoud | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9,1 : 1 |
| Max. Vermogen | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. Koppel | 7,2 Nm @ 5.000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI ontsteking |
| Startsysteem | Elektrische & kickstart |
| Magneet | 6-polige magneet, gelijkrichting met volledige golf |
| Transmissie | 4-versnellings, halfautomaat koppeling |
| Eindoverbrenging | Kettingaandrijving |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers met veer |
| Voorrem | Trommelrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 |
| Achterband | 2.75-17 |
| Voorwiel | Gespeld wiel / Optioneel: aluminium wiel |
| Achterwiel | Gespeld wiel / Optioneel: aluminium wiel |
| Bagagedrager achter | Ja |
| Centrale bagagedrager | Ja |
| Totale afmetingen (L*B*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Wielbasis | 1220 mm |
| Zithoogte | 740 mm |
| Bodemvrijheid | 110 mm |
| Netto Gewicht | 86 kg |
| Max. Laadvermogen | 150 kg |
| Max. Snelheid | 80 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 27° |
| Brandstoftankinhoud | 3,5 L |
| Helmbox | Nee |
| Koplamp | 12V 35W |
| Achterlicht | Gecombineerd achterlicht, 12V 21W / 10W |
| Knipperlichten voor | 12V 5W |
| Knipperlichten achter | 12V 5W |
| Kentekenplaatverlichting | 12V 5W |
| Accu | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |