Tek Silindirli Underbone Motosiklet Yarı 80km/S 8500rpm Otomatik Motosiklet Motor
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107 cc tek silindirli yatay motorlu motosiklet. 5.2kW maksimum güç, 80km/h maksimum hız. Elektrikli ve patlayıcı. 4 hızlı yarı otomatik. 107 cc'lik tek silindirli yatay motorla çalışan bu motosiklet, 8.000 rpm'de maksimum 5.2 kW güç ve 5.000 rpm'de 7.2 N*m tork sağlıyor.sezgisel kontrolSadece 86 kg ...
Ürün Detayları
Tek Silindirli Underbone Motosiklet
,Yarı otomatik motosiklet 80km/s
,8500rpm yarı otomatik motosiklet
- 107 cc tek silindirli yatay motor
- 5.2kW maksimum çıkış gücü
- Dört vitesli yarı otomatik şanzıman
- Elektrikli ve kick start seçenekleri
- Kolay kullanımı için hafif 86kg tasarımı
- 80km/h maksimum hız kapasitesi
| Motor Türü | Tek silindir, yatay motor |
| Sıkıntılı * felç | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Sıkıştırma oranı | 9.1: 1 |
| Max. Güç | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Maks. Döner | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Çakma Sistemi | CDI yanması |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| Magneto | 6 kutuplu mıknatıs, tam dalga düzeltme |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Son sürücü | Zincir sürücüsü |
| Ön süspansiyon | Teleskoplu hidrolik çatal |
| Arka süspansiyon | Çift yaylı amortisörler |
| Ön fren | Davul frenleri |
| Arka fren | Davul frenleri |
| Ön lastik | 2.50-17 |
| Arka lastik | 2.75-17 |
| Ön tekerleği | Çemberli tekerlek / İsteğe bağlı: alüminyum tekerlek |
| Arka Tekerlek | Çemberli tekerlek / İsteğe bağlı: alüminyum tekerlek |
| Arka taşıyıcı | - Evet. |
| Merkezi taşıyıcı | - Evet. |
| Toplam Boyutlar (L*W*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1220 mm |
| Koltuk yüksekliği | 740 mm |
| Yer açıklığı | 110 mm |
| Net Ağırlık | 86 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Hız. | 80 km/saat |
| Çatı tırmanma yeteneği | ≥ 27° |
| Yakıt tankı kapasitesi | 3.5 L |
| Kask Kutusu | - Hayır. |
| Farlar | 12V 35W |
| Arka lamba | Kombine arka lamba, 12V 21W / 10W |
| Ön dönme işaretleri | 12V 5W |
| Arka dönme işaretleri | 12V 5W |
| Lisans plakası ışığı | 12V 5W |
| Akü | 12V 5Ah, bakımsız |