4.8KW 1910MM Alt kemik motosikleti Alüminyum tekerleği Enduro Sokak Bisikleti
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
4 Vites Yarı Otomatik Motor Sistemi 4 Vites Yarı Otomatik, 107cc Tek Silindir Yatay Hava Soğutmalı Araç Parçaları Debriyaj, Jant Teli/Alüminyum Jant Debriyajlı, jant teli/alüminyum jant konfigürasyonuna sahip, güvenilir performans sunan 107cc tek silindirli yatay hava soğutmalı araç parçaları. Motor ...
Ürün Detayları
4.8KW Underbone Motosikleti
,1910MM yarı otomatik moped
,Alüminyum tekerlekli enduro sokak bisikleti
| Motor Tipi | Tek silindirli, yatay, hava soğutmalı |
|---|---|
| Çap * Strok | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Hacim | 107 cc |
| Sıkıştırma Oranı | 9.1 : 1 |
| Maks. Güç | 4.8 kW @ 8.000 ± 500 rpm |
| Maks. Tork | 7.1 N*m @ 6.000 ± 500 rpm |
| Ateşleme Sistemi | CDI |
| Çalıştırma Sistemi | Elektrikli ve ayak marşlı |
| Mıknatıs | 12V 6 kutuplu mıknatıs, DC çıkış |
| Şanzıman | 4 vitesli, yarı otomatik debriyaj |
|---|---|
| Son Tahrik | Zincirli tahrik |
| Birincil İndirme Oranı | 4.059 |
| Son İndirme Oranı | 2.714 |
| 1. Vites Oranı | 3.273 |
| 2. Vites Oranı | 1.938 |
| 3. Vites Oranı | 1.35 |
| 4. Vites Oranı | 1.043 |
| Ön Süspansiyon | Teleskopik hidrolik çatal |
|---|---|
| Arka Süspansiyon | Çift amortisör |
| Ön Fren | Kampana fren |
| Arka Fren | Kampana fren |
| Ön Lastik | 2.50-17 |
|---|---|
| Arka Lastik | 2.75-17 |
| Ön Jant | Çelik jant |
| Arka Jant | Çelik jant |
| Genel Boyutlar (U * G * Y) | 1910 * 710 * 1110 mm |
|---|---|
| Tekerlek Mesafesi | 1255 mm |
| Sele Yüksekliği | 840 mm |
| Yer Açıklığı | 140 mm |
| Boş Ağırlık | 92 kg |
| Maks. Yük Kapasitesi | 150 kg |
| Maks. Hız | 85 km/s |
|---|---|
| Tırmanma Kabiliyeti | ≥ 12° |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 3.9 L |
| Kask Kutusu Kapasitesi | 5 L |
| Arka Taşıyıcı | Küçük arka taşıyıcı |
| Orta Taşıyıcı | Çelik orta taşıyıcı |
| Farlar | Halojen ampul, 12V 35W / 5W |
|---|---|
| Stop Lambası | Halojen ampul, 12V 21W / 5W |
| Ön Sinyaller | Halojen, 12V 10W |
| Arka Sinyaller | Halojen, 12V 10W |
| Akü | 12V 5Ah |