Agile City Rijden onder de botten Motorfiets Dagelijks Comfortabel Pendelen Motorfiets
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc Urban Commuter Motorcycle 107cc Urban Commuter Motorcycle met 4-speed Auto-clutch, elektrische start en 93kg lichtgewicht ontwerp voor Agile City Riding Rijd met vertrouwen door de straten van de stad op deze wendbare 107cc eencilinder, 4-takt motor met een horizontale motor voor betere ...
Productdetails
Agile Underbone motorfiets
,Stadsrijden met de dagelijkse motorfiets
,5.2kW comfortabele pendelmotor
- 4 versnellingen automatische koppeling met hoge versnellingsbescherming voor moeiteloos rijden
- Dubbele startmogelijkheden: voetstart en elektrische start
- Lichtgewicht 93 kg ontwerp met maximaal laadvermogen 150 kg
- Combinatie van voorste schijfrem en achterste trommelrem voor betrouwbare remkracht
- Hydraulische voorvering en achterste dubbele schokdempers
- Geïntegreerde achterhandgreep en middelste plank voor praktische opslag
- Compacte afmetingen (1870 mm * 780 mm * 1270 mm) ideaal voor stedelijke manoeuvreerbaarheid
| Motorspecificaties | Detail |
|---|---|
| Motortype | Eencilinder, luchtgekoeld, horizontaal |
| Verplaatsing | 107 cm3 |
| Bore * beroerte | 52.4 * 49,5 mm |
| Compressieverhouding | 9.1:1 |
| Maximale kracht | 5.2 kW / 8000±500 tpm |
| Max. koppel | 7.2 Nm / 5000±500 tpm |
| Ontstekingssysteem | Mededeling CDI |
| Startsysteem | Voet / elektrische start |
| Magneto | 12V, 8-graad volle golf AC |
| Transmissie & aandrijflijn | Detail |
|---|---|
| Versnelling en koppeling | 4 versnellingen, automatische scheiding, cyclisch (hoogversnellingsbescherming) |
| Transmissie-modus | Keten aandrijving |
| Verhoudingen tussen tandwielen | Eerste: drie.2732e: 1.9383e: 1.350; vierde: 1.043 |
| Primaire / eindverhouding | 4.059 / 2.714 |
| Chassis en ophanging | Detail |
|---|---|
| Voorophanging | Een gladde hydraulische vork |
| Achterophanging | Vlamschokdemper |
| Voorrem | Scheerrem |
| Achterrem | Drumrem |
| Wielen en banden | Detail |
|---|---|
| Voorband | 2.50-17, loopvlak M031 |
| Achterband | 2.75-16, loopvlak M034 |
| Voorwiel | Aluminiumwiel (standaard) |
| Achterwiel | Aluminiumwiel (standaard) |
| Afmetingen en capaciteit | Detail |
|---|---|
| Algemene duur | 1870 mm |
| Algemene breedte | 780 mm |
| Algemene lengte | 1270 mm |
| Achterwiel | 1255 mm |
| Hoogte van de stoel | 780 mm |
| Min Ground Clearance | 140 mm |
| Nettogewicht | 93 kg |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Performance & Electrical | Detail |
|---|---|
| Maximale snelheid | 78 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 22° |
| Capaciteit van de brandstoftank | 3.1 L |
| capaciteit van de helmdoos | Halve helm |
| Batterij | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |