Agile City Riding Underbone Motorcycle Daily Comfortable Commute Motorcycle
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
107cc Αστική Μοτοσυκλέτα 107cc Αστική Μοτοσυκλέτα με Αυτόματο Συμπλέκτη 4 Ταχυτήτων, Ηλεκτρική Εκκίνηση και Ελαφρύ Σχεδιασμό 93 κιλών για Ευέλικτη Οδήγηση στην Πόλη Πλοηγηθείτε στους δρόμους της πόλης με αυτοπεποίθηση σε αυτή την ευέλικτη μοτοσυκλέτα 107cc μονοκύλινδρη, 4-χρονη. Με οριζόντιο σχεδιασ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Agile Underbone Motorcycle
,City Riding daily commute motorcycle
,5.2kW comfortable commuter motorcycle
- Αυτόματος συμπλέκτης 4 ταχυτήτων με προστασία υψηλής ταχύτητας για εύκολη οδήγηση
- Δύο επιλογές εκκίνησης: με πεντάλ και ηλεκτρική εκκίνηση
- Ελαφρύς σχεδιασμός 93 κιλών με μέγιστο ωφέλιμο φορτίο 150 κιλών
- Συνδυασμός μπροστινού δισκόφρενου και πίσω ταμπούρου για αξιόπιστη δύναμη ακινητοποίησης
- Υδραυλική μπροστινή ανάρτηση και πίσω διπλά αμορτισέρ
- Ενσωματωμένη πίσω χειρολαβή και μεσαίο ράφι για πρακτική αποθήκευση
- Συμπαγείς διαστάσεις (1870mm * 780mm * 1270mm) ιδανικές για αστική ευελιξία
| Προδιαγραφές Κινητήρα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, Αερόψυκτος, Οριζόντιος |
| Κυβισμός | 107 cm³ |
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 * 49.5 mm |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1:1 |
| Μέγιστη Ισχύς | 5.2 kW / 8000±500 rpm |
| Μέγιστη Ροπή | 7.2 Nm / 5000±500 rpm |
| Σύστημα Ανάφλεξης | CDI Επικοινωνίας |
| Σύστημα Εκκίνησης | Εκκίνηση με πεντάλ / Ηλεκτρική |
| Μαγνήτης | 12V, 8-βαθμίδας πλήρους κύματος AC |
| Μετάδοση & Κίνηση | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ταχύτητες & Συμπλέκτης | 4-τάχυτο, αυτόματη αποσύμπλεξη, κυκλικό (προστασία υψηλής ταχύτητας) |
| Τρόπος Μετάδοσης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Λόγοι Σχέσεων Κιβωτίου | 1η: 3.273; 2η: 1.938; 3η: 1.350; 4η: 1.043 |
| Πρωτεύον / Τελικό Λόγος | 4.059 / 2.714 |
| Πλαίσιο & Ανάρτηση | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μπροστινή Ανάρτηση | Ομαλό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Ελατήριο Αμορτισέρ |
| Μπροστινό Φρένο | Δισκόφρενο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο φρένο |
| Τροχοί & Ελαστικά | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μπροστινό Ελαστικό | 2.50-17, πέλμα M031 |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-16, πέλμα M034 |
| Μπροστινός Τροχός | Ζάντα αλουμινίου (στάνταρ) |
| Πίσω Τροχός | Ζάντα αλουμινίου (στάνταρ) |
| Διαστάσεις & Χωρητικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Συνολικό Μήκος | 1870 mm |
| Συνολικό Πλάτος | 780 mm |
| Συνολικό Ύψος | 1270 mm |
| Μεταξόνιο | 1255 mm |
| Ύψος Σέλας | 780 mm |
| Ελάχιστη Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 93 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 150 kg |
| Επιδόσεις & Ηλεκτρικά | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα | 78 km/h |
| Ικανότητα Ανάβασης | ≥22° |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.1 L |
| Χωρητικότητα Κουτιού Κράνους | Μισό κράνος |
| Μπαταρία | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |