Πολεοδομική μοτοσικλέτα με κινητήρα 107cc, ηλεκτρική και εκκίνηση και μετάδοση 4 ταχυτήτων
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Μοτοσικλέτα Μικρού Κυβισμού για Αστική Μετακίνηση Αυτή η μοτοσικλέτα 107cc για αστική μετακίνηση συνδυάζει την αποδοτικότητα με την αξιοπιστία, διαθέτοντας οριζόντιο αερόψυκτο κινητήρα σχεδιασμένο για χαμηλά ποσοστά βλάβης και επαρκή ισχύ. Με επιλογές ηλεκτρικής και μανιβέλας εκκίνησης, ημιαυτόματο ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
1
,1
,1
- Οριζόντιος αερόψυκτος κινητήρας 107cc με αποδεδειγμένη αξιοπιστία
- Ηλεκτρική & μανιβέλα εκκίνησης για ευέλικτες επιλογές εκκίνησης
- Ημιαυτόματο κιβώτιο 4 σχέσεων με προστασία άνω ταχύτητας
- Σύστημα μετάδοσης με αλυσίδα για αποδοτική μεταφορά ισχύος
- Ελαφριές ζάντες αλουμινίου για βελτιωμένο χειρισμό
- Συμπαγές ρεζερβουάρ καυσίμου 3.1L με εξαιρετική οικονομία καυσίμου
- Άνετο ύψος καθίσματος 780mm για διάφορα μεγέθη αναβατών
- Εμπρός δισκόφρενο και πίσω ταμπούρο για αξιόπιστη δύναμη ακινητοποίησης
- Τηλεσκοπικό μπροστινό πιρούνι και διπλά πίσω αμορτισέρ
- Πλήρης διαμόρφωση με χειρολαβή αλουμινίου για τον συνεπιβάτη
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος, αερόψυκτος |
|---|---|
| Κυβισμός | 107 cc |
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 rpm |
| Μέγ. Ροπή | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 rpm |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική & μανιβέλα εκκίνησης |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | 4 σχέσεων, ημιαυτόματο συμπλέκτη |
| Τελική Μετάδοση | Μετάδοση με αλυσίδα |
| Εμπρός Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ |
| Εμπρός Φρένο | Δισκόφρενο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο φρένο |
| Εμπρός Ελαστικό | 2.50-17 (πέλμα M031) |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-16 (πέλμα M034) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Μεταξόνιο | 1255 mm |
| Ύψος Καθίσματος | 780 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 93 kg |
| Μέγ. Ωφέλιμο Φορτίο | 150 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 78 km/h |
| Ικανότητα Ανάβασης | ≥ 22° |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.1 L |
| Χωρητικότητα Κουτιού Κράνους | Κράνος τύπου jet |
| Μπαταρία | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |