Instapmodel motorfiets met enkele cilinder 1,9M 107cc straatmotoren
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc Instapmotor Deze veelzijdige 107cc motor levert betrouwbare prestaties met 5,2 kW vermogen en 7,2 Nm koppel, voorzien van zowel elektrische als kickstartsystemen voor betrouwbare werking. Rijcomfort & Veiligheid De telescopische hydraulische voorvork en dubbele schokdempers achter zorgen voor ...
Productdetails
Instapmodel motorfiets met enkele cilinder
,motorfiets met enkele cilinder 1
,9M
| Motortype | Enkele cilinder, horizontaal geplaatste motor |
| Boring * Slag | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Cilinderinhoud | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9,1 : 1 |
| Max. Vermogen | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. Koppel | 7,2 Nm @ 5.000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI-ontsteking |
| Startsysteem | Elektrisch & kickstart |
| Magneet | 6-polige magneet, gelijkrichting met volledige golf |
| Transmissie | 4-versnellingsbak, semi-automatische koppeling |
| Eindoverbrenging | Kettingaandrijving |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers |
| Voorrem | Trommelrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 |
| Achterband | 2.75-17 |
| Voorwiel | Gespeld wiel / Optioneel: aluminium wiel |
| Achterwiel | Gespeld wiel / Optioneel: aluminium wiel |
| Achterdrager | Ja |
| Middenconsole | Ja |
| Totale afmetingen (L*B*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Wielbasis | 1220 mm |
| Zadelhoogte | 740 mm |
| Bodemvrijheid | 110 mm |
| Netto gewicht | 86 kg |
| Max. Laadvermogen | 150 kg |
| Max. Snelheid | 80 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 27° |
| Inhoud brandstoftank | 3,5 L |
| Helmbox | Nee |
| Koplamp | 12V 35W |
| Achterlicht | Gecombineerd achterlicht, 12V 21W / 10W |
| Knipperlichten voor | 12V 5W |
| Knipperlichten achter | 12V 5W |
| Kentekenplaatverlichting | 12V 5W |
| Accu | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |
- Compacte afmetingen: 1900*700*1070 mm voor eenvoudig manoeuvreren
- Lage zadelhoogte van 740 mm voor een comfortabele rijhouding
- Dubbel startsysteem (elektrisch & kick) voor betrouwbare werking
- Royale laadcapaciteit van 150 kg met praktische draagopties
- Efficiënte brandstoftankinhoud van 3,5 L