Lichtgewicht Underbone Motorcycle 770mm Zithoogte 140mm Stedelijk pendelen
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
Compacte stadsmotorfiets zithoogte 770 mm geschikt voor zowel mannen als vrouwen, bodemvrijheid 140 mm voor een goede doorlaatbaarheid, nettogewicht 95 kg licht en gemakkelijk te bedienen, maximale laadvermogen 150 kg, praktisch voor passagiers en vracht Deze lichtgewicht motorfiets is ontworpen ...
Productdetails
Lichte motorfiets
,770 mm stoel Enduro wegmotorfietsen
,Hoogte 140 mm enduro wegmotorfietsen
- 770 mm zithoogte voor een comfortabele rijpositie
- Ground clearance van 140 mm voor een superieure doorlaatbaarheid
- Lichte 95 kg constructie voor gemakkelijke bediening
- 150 kg maximaal laadvermogen voor praktisch gebruik
- Compact ontwerp voor stedelijke manoeuvreerbaarheid
- Elektrisch & kick start systeem voor betrouwbare ontsteking
- 4 versnellingen semi-automatische transmissie
- Ketting aandrijving met optimale versnellingsverhoudingen
| Motortype | Eencilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
|---|---|
| Verplaatsing | 123.7 cc |
| Max. | 6.3 kW @ 7.500 tpm |
| Max. koppel | 8.8 N*m @ 5,500 tpm |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Transmissie | 4 versnellingen, semi-automatische koppeling |
| Laatste schijf | Keten aandrijving |
| Voorophanging | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Achterophanging | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Bremsysteem | Drumremmen (voor- en achter) |
| Afmeting van de band | Voor: 2,50-17, Achter: 2,75-17 |
| Type wiel | Spokenwielen (optioneel aluminiumwielen) |
| Algemene afmetingen | 1900 * 720 * 1080 mm |
| Achterwiel | 1260 mm |
| Hoogte van de stoel | 770 mm |
| Ground clearance | 140 mm |
| Nettogewicht | 95 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. snelheid | 75 km/u |
| Capaciteit van de brandstoftank | 3.1 L |
| Helmen opslag | capaciteit van de helm voor het gehele gezicht |