Ελαφριά κάτω από το σκελετό μοτοσυκλέτα 770mm ύψος καθίσματος 140mm αστική μετακίνηση
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Μικρή αστική μοτοσικλέτα ύψος καθίσματος 770mm κατάλληλο για άνδρες και γυναίκες, διαχωρισμός από το έδαφος 140mm για καλή κυκλοφορία, καθαρό βάρος 95kg ελαφρύ και εύκολο στη διαχείριση, μέγιστη χωρητικότητα φορτίου 150kg, πρακτικό για επιβάτες και φορτίο Σχεδιασμένη για πολλαπλή αστική και αγροτική ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ελαφριά μοτοσυκλέτα κάτω από τα οστά
,770mm Μοντόποδα Enduro με έδρα
,Υψόμετρο 140 mm μοτοσυκλέτες enduro δρόμου
- ύψος καθίσματος 770 mm για άνετη θέση οδήγησης
- 140 mm διαχωρισμός από το έδαφος για ανώτερη οδική προσβασιμότητα
- Ελαφριά κατασκευή 95kg για εύκολο χειρισμό
- Μέγιστη χωρητικότητα φόρτωσης 150 kg για πρακτική χρήση
- Σύνθετο σχεδιασμό για αστική ελιγμότητα
- Ηλεκτρικό & σύστημα εκκίνησης για αξιόπιστη ανάφλεξη
- Τετρακίνητο ημιαυτόματο κιβώτιο
- Η αλυσιδωτή κίνηση με βέλτιστες σχέσεις ταχυτήτων
| Τύπος κινητήρα | Μηχανές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
|---|---|
| Μετατόπιση | 1230,7 εκατοστά |
| Μαξ. Δύναμη | 6.3 kW @ 7.500 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγιστη ροπή | 8.8 N*m @ 5.500 στροφές/δευτερόλεπτο |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική & εκκίνηση |
| Μεταφορά | Τετρακίνητος ημιαυτόματος συμπλέκτης |
| Τελική οδήγηση | Αλυσίδα κίνησης |
| Προσωρινή ανάρτηση | Τελεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Δύο αναισθητήρες |
| Σύστημα πέδησης | Φρένα τύμπου (προς τα εμπρός και πίσω) |
| Μέγεθος ελαστικού | Μπροστά: 2.50-17, πίσω: 2.75-17 |
| Τύπος τροχού | Τροχοι με σπείρες (προαιρετικά τροχοι αλουμινίου) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1900 * 720 * 1080 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1260 χιλιοστά |
| Υψόμετρος καθίσματος | 770 mm |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 140 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 95 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Μαξ. Ταχύτητα | 75 km/h |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 3.1 L |
| Αποθήκευση του κράνους | Δυνατότητα του κράνου πλήρους προσώπου |