Αεροψυγμένο πάνω κάτω από το σκελετό μοτοσυκλέτα μονοκύλινδρο κινητήρα Entry Level Enduro
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Συγκρότημα κινητήρα 107cc με σπιθαμή/αλουμινένιο τροχό 107cc Underbone Μοτοσικλέτα με 4 ταχύτητες ημιαυτόματο συμπλέκτη και αέρα ψύξη μονοκύλινδρο κινητήρα Ολοκληρωμένη οριζόντια μονάδα μονοκύλινδρου με ψύξη αέρα με σύστημα μεταφοράς ημιαυτόματου συμπλέκτη 4 ταχυτήτων, σχεδιασμένη για αξιόπιστη απόδ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Αεροψυγμένη πάνω κάτω από τα οστά μοτοσυκλέτα
,μοτοσικλέτα με πάνω κάτω σπονδυλική στήλη Μία κύλινδρο
,107 ml entry level enduro μοτοσυκλέτα
| Τύπος κινητήρα | Μηχανές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Το Bore Stroke. | 520,4 mm * 49,5 mm |
| Μετατόπιση | 107 εκατοστά |
| Αναλογία συμπίεσης | 9.1: 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 40,8 kW @ 8.000 ± 500 στροφές/λεπτομήνία |
| Μέγιστη ροπή | 7.1 N*m @ 6.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Σύστημα ανάφλεξης | ΔΕΔ |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική & εκκίνηση |
| Μαγνητό | 12V 6-πολικός μαγνητής, ισχύς συνεχούς ροής |
| 1η αναλογία ταχυτήτων | 3.273 |
| 2η αναλογία ταχυτήτων | 1.938 |
| 3η αναλογία ταχυτήτων | 1.35 |
| 4η αναλογία ταχυτήτων | 1.043 |
| Προσωρινή ανάρτηση | Τελεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Δύο αναισθητήρες |
| Προηγούμενο φρένο | Φρένο τύμπου |
| Πίσω φρένα | Φρένο τύμπου |
| Πρωτό ελαστικό | 2.50-17 |
| Πίσω ελαστικό | 2.75-17 |
| Μπροστά τροχό | Σιδηρούχα τροχιά |
| Πίσω τροχός | Σιδηρούχα τροχιά |
| Συνολικές διαστάσεις (L * W * H) | 1910 * 710 * 1110 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1255 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 840 mm |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 140 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 92 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Φως προβολής | Ηλεκτρονικός λαμπτήρας, 12V 35W / 5W |
| Πίσω φως | Ηλεκτρονικός λαμπτήρας, 12V 21W / 5W |
| Προσωρινά σήματα στροφής | Χαλογόνο, 12V 10W |
| Σημάδια οπισθοστροφής | Χαλογόνο, 12V 10W |
| Η μπαταρία. | 12V 5Ah |
| Πίσω φορτηγό | Μικρό πίσω φορτηγό |
| Κεντρικός φορέας | Σιδηροδρομική κεντρική θήκη |