موتورسیکلت زیربغل 5.2 کیلوواتی برتر 10، موتورسیکلت زیربغل 7.2 نیوتن متر، اصلاح شده، قابلیت صعود ≥22°
ویژگی های کلیدی
خلاصه محصول
موتورسیکلت 107 سی سی با کارایی بالا موتورسیکلت با کارایی بالا 107cc با حداکثر قدرت 5.2kW، 7.2N·m حداکثر تورک، محرک نهایی زنجیره ای، ترمز درام، چرخ های آلومینیومی، مخزن سوخت 3.1L و توانایی صعود ≥22 ° این موتورسیکلت با عملکرد بالا دارای حداکثر قدرت 5.2kW و حداکثر گشتاور 7.2N · m است که عملکرد سواری اس...
جزئیات محصول
موتورسیکلت زیربغل 5.2 کیلوواتی برتر 10,موتورسیکلت های اندورو جدید 7.2 نیوتن متر,موتورسیکلت زیربغل اصلاح شده با قابلیت صعود 22°
,new enduro motorcycles 7.2Nm
,22° Climbing underbone motorcycle modified
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| نوع موتور | یک سیلندر، افقی، خنک کننده هوا |
| خسته کننده * سکته | 52.4 میلی متر * 49.5 میلی متر |
| جابجایی | 107 سی سی |
| نسبت فشرده سازی | 9.1: 1 |
| حداکثر قدرت | 5.2 کیلو وات @ 8000 ± 500 دور در دقیقه |
| مکس. تورک | 7.2 N*m @ 5000 ± 500 rpm |
| سیستم روشنایی | CDI |
| سیستم راه اندازی | برق و شروع |
| مگنتو | 12 ولت، 8 قطب، موج کامل AC |
| انتقال | 4- سرعت، نیمه اتوماتیک کلاچ |
| درایو نهایی | موتور زنجیره ای |
| نسبت کاهش اولیه | 4.059 |
| نسبت کاهش نهایی | 2.714 |
| گير اول | 3.273 |
| گير دوم | 1.938 |
| گير سوم | 1.35 |
| گير چهارم | 1.043 |
| تعلیق جلویی | چنگال هیدرولیک تلسکوپی |
| تعلیق عقب | آمپولیسرهای دوگانه |
| ترمز جلو | ترمز طبل |
| ترمز عقب | ترمز طبل |
| لاستیک جلو | 2.50-17 (M031 الگوی پیشروی) |
| لاستیک عقب | 2.75-16 (نمونه ی صفحه ی تولید M034) |
| چرخ جلو | چرخ آلومینیومی |
| چرخ عقب | چرخ آلومینیومی |
| حامل عقب | حامل عقب آلومینیومی |
| حامل مرکز | مجهز |
| ابعاد کلی (L * W * H) | 1920 * 720 * 1140 میلی متر |
| فاصله چرخ | 1255 میلی متر |
| ارتفاع صندلی | ۷۸۰ میلی متر |
| فاصله زمین | 140 میلی متر |
| وزن خالص | ۹۳ کیلوگرم |
| حداکثر ظرفیت حمل | 150 کیلوگرم |
| حداکثر سرعت | ۷۸ کیلومتر در ساعت |
| توانایی صعود | ≥ 22° |
| ظرفیت مخزن سوخت | 3.1 لیتر |
| ظرفیت جعبه کلاه ایمنی | کلاه کمر نصف صورت |
| چراغ جلو | لامپ هالوجن، 12 ولت 35 وات (نور پایین 5 ولت / نور بلند 12 ولت) |
| چراغ عقب | لامپ هالوجن، 12V 21W / 5W |
| سیگنال های چرخش جلو | هالوجن، 12 ولت 10 وات |
| سیگنال های چرخش عقب | هالوجن، 12 ولت 10 وات |
| چراغ صفحه ی گواهینامه | 12 ولت 5 وات |
| باتری | 12V 5Ah، بدون نگهداری |