5.2kW Top 10 Underbone Motosiklet 7.2Nm Underbone Motosiklet Değiştirilmiş ≥22° tırmanma yeteneği
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
Yüksek Verimlilikli 107 cc Motosiklet Yüksek verimlilikli 107 cc'lik motosiklet, 5.2kW maksimum güç, 7.2N·m maksimum tork, zincir son sürücü, davul frenleri, alüminyum tekerlekler, 3.1L yakıt deposu ve ≥22° tırmanma yeteneği Bu yüksek performanslı motosiklet, olağanüstü sürüş performansı sağlayan 5...
Ürün Detayları
5.2kW üst 10 alt kemik motosikleti
,Yeni enduro motosikletleri 7.2Nm
,22° Alt kemik değiştirilmiş tırmanış motosikleti
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Motor Türü | Tek silindir, yatay, hava soğutmalı |
| Sıkıntılı * felç | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Sıkıştırma oranı | 9.1: 1 |
| Max. Güç | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Maks. Döner | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Çakma Sistemi | CDI |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| Magneto | 12V, 8 kutuplu, tam dalga AC |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Son sürücü | Zincir sürücüsü |
| Birincil azaltma oranı | 4.059 |
| Son azaltma oranı | 2.714 |
| Birinci vites | 3.273 |
| İkinci vites | 1.938 |
| Üçüncü vites | 1.35 |
| 4. vites | 1.043 |
| Ön süspansiyon | Teleskoplu hidrolik çatal |
| Arka süspansiyon | Çifte amortisörler |
| Ön fren | Davul frenleri |
| Arka fren | Davul frenleri |
| Ön lastik | 2.50-17 (M031 battaniye modeli) |
| Arka lastik | 2.75-16 (M034 battaniye modeli) |
| Ön tekerleği | Alüminyum tekerlek |
| Arka Tekerlek | Alüminyum tekerlek |
| Arka taşıyıcı | Alüminyum arka taşıyıcı |
| Merkezi taşıyıcı | Donanımlı |
| Toplam Boyutlar (L * W * H) | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1255 mm |
| Koltuk yüksekliği | 780 mm |
| Yer açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 93 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Hız. | 78 km/h |
| Çatı tırmanma yeteneği | ≥ 22° |
| Yakıt tankı kapasitesi | 3.1 L |
| Kask Kutusu Kapasitesi | Yarı yüzlü kask |
| Farlar | Halogen ampul, 12V 35W (alt ışık 5W / yüksek ışık 12W) |
| Arka lamba | Halogen ampul, 12V 21W / 5W |
| Ön dönme işaretleri | Halogen, 12V 10W |
| Arka dönme işaretleri | Halogen, 12V 10W |
| Lisans plakası ışığı | 12V 5W |
| Akü | 12V 5Ah, bakımsız |