Profesyonel off-road ralli için yüksek dayanıklılıklı çerçeve ve 7L yakıt tankı ile 22N・m yüksek torklu kirli bisiklet
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
Bu yüksek performanslı off-road motosikleti güçlü güç, istikrarlı kullanım ve dayanıklı yapıyı birleştirir, özellikle sert off-road sahneleri için tasarlanmıştır.3ml'lik motor hızlı güç tepkisine sahiptir., ve elektrikli başlangıç, günlük eğitim ve uzun mesafe sürüşü için uygun olan uygun ve g...
Ürün Detayları
22Nm yüksek torklu kara bisikleti
,yüksek dayanıklı çerçeve alt kemik motosikleti
,7L yakıt deposu off-road bisiklet
Bu yüksek performanslı off-road motosikleti güçlü güç, istikrarlı kullanım ve dayanıklı yapıyı birleştirir, özellikle sert off-road sahneleri için tasarlanmıştır.3ml'lik motor hızlı güç tepkisine sahiptir., ve elektrikli başlangıç, günlük eğitim ve uzun mesafe sürüşü için uygun olan uygun ve güvenilirdir.sürüş güvenliğini ve hassas kontrolü sağlamak için şiddetli darbeler ve çarpmalar altında vücut sertliğini korumakÖn ve arka ayarlanabilir hava yastığı süspansiyon sistemi yol titreşimini büyük ölçüde filtre eder ve ters ön çatal yüksek yoğunluklu off-road sürüş için daha güçlü bir destek sağlar.Ön ve arka hidrolik disk frenleri hızlı ısı dağılımı ile güçlü fren verimliliği sağlarCNC alüminyum alaşım yelkenleri hafif ve yüksek dayanıklılıklıdır.profesyonel derin dişli off-road lastiklerle eşleştirilmiş, mükemmel tutunma ve aşınma direnci için. 265mm zemin açıklığı, 1450mm dingil mesafesi ve 910mm koltuk yüksekliği sürüş duruşunu optimize ederken, 117kg'lık boru ağırlığı aracı çevik ve kontrol edilmesi kolay hale getirir.Ekstrem off-road deneyimi peşinde koşan sürücüler için profesyonel bir seçim yapmak.

| Motor | SOHC, hava soğutma, dört vuruşlu, elektrikli çalıştırma |
| Yer değiştirme | 271.3ml |
| Sıkıntı × felç | 75x61.4 |
| Maks. Güç | 16/8500 ((kw/r/min) |
| Max.Torque | 22/6500 ((N.m/r/min) |
| Çerçeve | Yüksek dayanıklı çelik boru çerçevesi |
| Susturucu | Paslanmaz çelik ve alüminyum alaşımlı ses kesici |
| Ön Şoklar | Tek yönlü tersine döndürme ön şoku bastırma Absorber, ayarlanabilir φ51*φ54*880mm |
| Arka Şok | Tek oda, dış hava torbası şok emici, üst ve alt damper ayarlanabilir 475mm |
| Ön disk fren | Çifte piston pompası Hidrolik ön fren sistemi,Handle Bar ayarlanabilir |
| Arka disk fren | Tek pistonlu pompa hidrolik arka fren sistemi |
| Çatallar | Çelik çatal |
| Kenar | Yüksek Güçlü Alüminyum Alaşım Kenar, CNC Davul Çekirdek, Ön 1.60*21 Arka 2.15*18 |
| Lastik | XINGUIZUN Derin Diş Lastikleri, Ön 80/100-21 Arka 100/90-18 |
| Akü | 12V6AH |
| Uzunluk*Açıklık*Yükseklik | 2120mm*805mm*1225mm |
| Yer açıklığı | 265mm |
| Koltuk yüksekliği | 910mm |
| Yakıt tankı hacmi | 7L |
| Tekerlek Temel | 1450 mm |
| Ağırlığı kısıtla | 117 kg |

Özel motosiklet siparişleri kabul edildi.
Fabrikadan Alışveriş