22N・m High Torque Dirt Bike με υψηλής αντοχής πλαίσιο και 7L δεξαμενή καυσίμου για επαγγελματικό off-road ράλι
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Αυτή η μοτοσικλέτα υψηλής απόδοσης για εκτός δρόμου ενσωματώνει ισχυρή δύναμη, σταθερό χειρισμό και ανθεκτική δομή, ειδικά σχεδιασμένη για σκληρές συνθήκες εκτός δρόμου. Ο κινητήρας χωρητικότητας 271,3ml διαθέτει γρήγορη απόκριση ισχύος και η ηλεκτρική εκκίνηση είναι βολική και αξιόπιστη, κατάλληλη ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
22Nm υψηλής ροπής dirt bike
,μοτοσυκλέτα με υψηλή αντοχή
,7L δεξαμενή καυσίμου off-road ποδήλατο
Αυτή η μοτοσικλέτα υψηλής απόδοσης για εκτός δρόμου ενσωματώνει ισχυρή δύναμη, σταθερό χειρισμό και ανθεκτική δομή, ειδικά σχεδιασμένη για σκληρές συνθήκες εκτός δρόμου. Ο κινητήρας χωρητικότητας 271,3ml διαθέτει γρήγορη απόκριση ισχύος και η ηλεκτρική εκκίνηση είναι βολική και αξιόπιστη, κατάλληλη για καθημερινή προπόνηση και οδήγηση μεγάλων αποστάσεων. Το πλαίσιο από χαλύβδινο σωλήνα υψηλής αντοχής προσφέρει μεγάλη αντίσταση στη στρέψη, διατηρώντας την ακαμψία του σώματος κάτω από σοβαρές λακκούβες και χτυπήματα για να διασφαλίσει την ασφάλεια οδήγησης και τον ακριβή έλεγχο. Το σύστημα ανάρτησης με αερόσακο εμπρός και πίσω ρυθμιζόμενο φιλτράρει σε μεγάλο βαθμό τους κραδασμούς του δρόμου, και το ανεστραμμένο μπροστινό πιρούνι παρέχει ισχυρότερη υποστήριξη για οδήγηση εκτός δρόμου υψηλής έντασης. Τα υδραυλικά δισκόφρενα εμπρός και πίσω προσφέρουν ισχυρή απόδοση πέδησης με γρήγορη απαγωγή θερμότητας, παραμένοντας σταθερά σε συνεχείς κατηφόρες και πολύπλοκους δρόμους. Οι ζάντες από κράμα αλουμινίου CNC είναι ελαφριές και υψηλής αντοχής, σε συνδυασμό με επαγγελματικά ελαστικά εκτός δρόμου με βαθιά πέλματα για εξαιρετική πρόσφυση και αντοχή στη φθορά. Η απόσταση από το έδαφος 265mm, ο μεταξόνιο 1450mm και το ύψος σέλας 910mm βελτιστοποιούν τη στάση οδήγησης, ενώ το βάρος 117kg καθιστά το όχημα ευέλικτο και εύκολο στον έλεγχο. Το ρεζερβουάρ καυσίμου 7L εξασφαλίζει αξιόπιστη αυτονομία, καθιστώντας το επαγγελματική επιλογή για αναβάτες που επιδιώκουν ακραία εμπειρία εκτός δρόμου.

| Κινητήρας | SOHC, Ψύξη Αέρα, Τετράχρονος, Ηλεκτρική Εκκίνηση |
| Κυβισμός | 271.3ml |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 75 x 61.4 |
| Μέγιστη Ισχύς | 16/8500(kw/r/min) |
| Μέγιστη Ροπή | 22/6500(N.m/r/min) |
| Πλαίσιο | Πλαίσιο από Χαλύβδινο Σωλήνα Υψηλής Αντοχής |
| Σιγαστήρας | Σιγαστήρας από Ανοξείδωτο Ατσάλι και Κράμα Αλουμινίου |
| Μπροστινά Αμορτισέρ | Ανεστραμμένο Μπροστινό Αμορτισέρ με Απόσβεση Μονής Κατεύθυνσης Αποσβεστήρας, Ρυθμιζόμενο φ51*φ54*880mm |
| Πίσω Αμορτισέρ | Μονό Θάλαμο, Εξωτερικός Αμορτισέρ Αερόσακου, Ρυθμιζόμενη Άνω και Κάτω Απόσβεση 475mm |
| Μπροστινό Δισκόφρενο | Υδραυλικό Σύστημα Μπροστινού Φρένου Διπλού Εμβόλου, Ρυθμιζόμενο Τιμόνι |
| Πίσω Δισκόφρενο | Υδραυλικό Σύστημα Πίσω Φρένου Μονού Εμβόλου |
| Πιρούνια | Χαλύβδινα Πιρούνια |
| Ζάντα | Ζάντα από Κράμα Αλουμινίου Υψηλής Αντοχής, Πυρήνας Τυμπάνου CNC, Εμπρός 1.60*21 Πίσω 2.15*18 |
| Ελαστικό | Ελαστικό XINGUIZUN με Βαθιά Πέλματα, Εμπρός 80/100-21 Πίσω 100/90-18 |
| Μπαταρία | 12V6AH |
| Μήκος*Πλάτος*Ύψος | 2120mm*805mm*1225mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 265mm |
| Ύψος Σέλας | 910mm |
| Όγκος Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 7L |
| Τροχός Μεταξόνιο | 1450mm |
| Βάρος | 117kg |

Δεκτές παραγγελίες προσαρμοσμένων μοτοσικλετών
Χονδρική πώληση από το εργοστάσιο