Yarı Otomatik Underbone Motosiklet 5200W Şehir İçi Kullanım Enduro Macera Motosikleti
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107cc Hava Soğutmalı Motosiklet Şehir İçi Yolculuk için 4 Vitesli Yarı Otomatik Şanzıman, Elektrikli ve Kick Start ve Ön Disk Arka Kampana Frenli 107cc Underbone Motosiklet Bu 107cc yatay hava soğutmalı motosiklet, günlük işe gidip gelme ve kısa yolculuklar için tasarlanmış olup sorunsuz ve g...
Ürün Detayları
Yarı Otomatik Underbone Motosiklet
,Underbone Motosiklet 5200W
,Şehir İçi Kullanım Enduro Macera Motosikleti
- Güvenilir güç için 107cc yatay hava soğutmalı motor
- Elektrikli ve tekmeyle çalıştırma çift modlu ateşleme sistemi
- Üst vites korumalı 4 vitesli yarı otomatik debriyaj
- Ön hidrolik süspansiyon ve çift arka amortisör
- Gelişmiş güvenlik için ön disk ve arka kampanalı fren sistemi
- Mükemmel yakıt verimliliğine sahip hafif tasarım
- Alüminyum tekerlekler ve arka tutma kolu
- Pratik saklama için donanımlı merkez taşıyıcı
| Motor Tipi | Tek silindirli, yatay, hava soğutmalı |
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Delik * İnme | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Sıkıştırma Oranı | 9.1 : 1 |
| Maks. Güç | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 dev/dak |
| Maks. Tork | 7,2 N*m @ 5.000 ± 500 dev/dak |
| Sistemi Başlatma | Elektrik ve tekme başlangıç |
| Bulaşma | 4 vitesli, yarı otomatik kavrama |
| Nihai Tahrik | Zincir tahriki |
| Ön Süspansiyon | Teleskopik hidrolik çatal |
| Arka Süspansiyon | Çift amortisörler |
| Ön Fren | Disk fren |
| Arka Fren | Kampanalı fren |
| Ön Lastik | 2,50-17 (M031 sırt deseni) |
| Arka Lastik | 2,75-16 (M034 sırt deseni) |
| Genel Boyutlar | 1920*720*1140 mm |
| Dingil açıklığı | 1255mm |
| Koltuk Yüksekliği | 780mm |
| Yerden Yükseklik | 140mm |
| Net ağırlığı | 93 kilo |
| Maks. Yük Kapasitesi | 150 kg |
| Maks. Hız | 78 km/saat |
| Yakıt Tankı Kapasitesi | 3,1L |
| Pil | 12V 5Ah, bakım gerektirmez |