271cc hava soğutmalı 16KW yüksek güç ve düzene ayarlanabilir süspansiyonla off-road maceraları için kirli bisiklet
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
Bu profesyonel arazi motosikleti, güçlü ve düzgün güç çıkışına sahip, yüksek performanslı, hava soğutmalı, dört zamanlı bir motorla donatılmıştır. 271,3 ml'lik deplasman, maksimum 16kW güç ve maksimum 22N·m tork ile bol miktarda hızlanma sağlar. Elektrikli çalıştırma sistemi kolay ateşleme sağlar. M...
Ürün Detayları
271 cc hava soğutmalı çamur bisikleti
,16KW yüksek güçlü off-road motosiklet
,ayarlanabilir süspansiyonlu çamur bisikleti
Bu profesyonel arazi motosikleti, güçlü ve düzgün güç çıkışına sahip, yüksek performanslı, hava soğutmalı, dört zamanlı bir motorla donatılmıştır. 271,3 ml'lik deplasman, maksimum 16kW güç ve maksimum 22N·m tork ile bol miktarda hızlanma sağlar. Elektrikli çalıştırma sistemi kolay ateşleme sağlar. Mükemmel sağlamlık ve darbe direnci için yüksek mukavemetli çelik boru çerçeveye sahiptir. Ön ve arka ayarlanabilir hidrolik disk fren sistemi, hassas ve dengeli frenleme sağlayarak zorlu yollarda güvenliği büyük ölçüde artırır. Ters çevrilmiş tek yönlü sönümlemeli ön amortisör ve harici hava yastığı arka amortisör, patikalara ve asfaltsız yollara uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir. 265 mm'lik yerden yükseklik, 910 mm'lik koltuk yüksekliği ve 1450 mm'lik dingil mesafesi ile mükemmel manevra kabiliyeti ve yol tutuş stabilitesini dengeler. Derin dişli arazi lastikleriyle eşleşen yüksek mukavemetli CNC alüminyum alaşımlı jantlar güçlü kavrama sunar. 117 kg'lık hafif boş ağırlık, direksiyonu çevik hale getirir ve 7 litrelik yakıt deposu, uzun mesafeli sürüşü destekleyerek profesyonel sürücüler ve arazi tutkunları için ideal bir seçim haline getirir.
| Motor | SOHC, Hava Soğutma, Dört Zamanlı, Elektrikli Başlatma |
| Yer değiştirme | 271.3ml |
| Çap × İnme | 75×61,4 |
| Maksimum Güç | 16/8500(kw/dev/dak) |
| Maksimum Tork | 22/6500(Nm/dev/dak) |
| Çerçeve | Yüksek Mukavemetli Çelik Boru Çerçevesi |
| Susturucu | Paslanmaz Çelik ve Alüminyum Alaşımlı Susturucu |
| Ön Amortisörler | Ters Tek Yönlü Sönümleme Ön Şok Emici, Ayarlanabilir φ51*φ54*880mm |
| Arka Amortisörler | Tek Odacıklı, Dış Hava Yastığı Amortisörü, Üst ve Alt Sönümleme Ayarlanabilir 475mm |
| Ön disk fren | Çift Pistonlu Pompa Hidrolik Ön Fren Sistemi, Gidon Ayarlanabilir |
| Arka disk fren | Tek Pistonlu Pompa Hidrolik Arka Fren Sistemi |
| Çatallar | Çelik Çatallar |
| Jant | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşımlı Jant, CNC Tambur Çekirdeği, Ön 1.60*21 Arka 2.15*18 |
| Yorulmak | XINGUIZUN Derin Diş Lastiği, Ön 80/100-21 Arka 100/90-18 |
| Pil | 12V6AH |
| Uzunluk*Genişlik*Yükseklik | 2120mm*805mm*1225mm |
| Yerden Yükseklik | 265 mm |
| Koltuk Yüksekliği | 910 mm |
| Yakıt Deposu Hacmi | 7 litre |
| Teker Temel | 1450mm |
| Boş Ağırlık | 117 kg |