271cc αεροψυγμένο dirt bike με 16KW υψηλή ισχύ και ρυθμιζόμενη ανάρτηση για off-road περιπέτειες
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Αυτή η επαγγελματική μοτοσικλέτα εκτός δρόμου είναι εξοπλισμένη με έναν κινητήρα υψηλής απόδοσης τετράχρονου, αερόψυκτου, με ισχυρή και ομαλή απόδοση ισχύος. Ο κυβισμός 271,3ml προσφέρει άφθονη επιτάχυνση, με μέγιστη ισχύ 16kW και μέγιστη ροπή 22N·m. Το σύστημα ηλεκτρικής εκκίνησης εξασφαλίζει εύκολ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
271cc αεροψυγμένο dirt bike
,16KW υψηλής ισχύος off-road μοτοσυκλέτα
,ρυθμιζόμενο ανάρτημα dirt bike
Αυτή η επαγγελματική μοτοσικλέτα εκτός δρόμου είναι εξοπλισμένη με έναν κινητήρα υψηλής απόδοσης τετράχρονου, αερόψυκτου, με ισχυρή και ομαλή απόδοση ισχύος. Ο κυβισμός 271,3ml προσφέρει άφθονη επιτάχυνση, με μέγιστη ισχύ 16kW και μέγιστη ροπή 22N·m. Το σύστημα ηλεκτρικής εκκίνησης εξασφαλίζει εύκολη ανάφλεξη. Διαθέτει πλαίσιο από χαλκοσωλήνα υψηλής αντοχής για εξαιρετική ακαμψία και αντοχή σε κρούσεις. Το σύστημα υδραυλικών δισκόφρενων εμπρός και πίσω, ρυθμιζόμενο, παρέχει ευαίσθητο και σταθερό φρενάρισμα, βελτιώνοντας σημαντικά την ασφάλεια σε ανώμαλους δρόμους. Το ανεστραμμένο μπροστινό αμορτισέρ μονής απόσβεσης και το εξωτερικό αερόσακο πίσω αμορτισέρ είναι ρυθμιζόμενα για να προσαρμόζονται σε μονοπάτια και χωματόδρομους. Με ύψος από το έδαφος 265mm, ύψος καθίσματος 910mm και μεταξόνιο 1450mm, ισορροπεί εξαιρετική ικανότητα διέλευσης και σταθερότητα χειρισμού. Ζάντες από κράμα αλουμινίου CNC υψηλής αντοχής σε συνδυασμό με ελαστικά εκτός δρόμου με βαθιές αυλακώσεις προσφέρουν ισχυρό κράτημα. Το ελαφρύ βάρος 117kg καθιστά το τιμόνι ευέλικτο, και το ρεζερβουάρ καυσίμου 7L υποστηρίζει οδήγηση μεγάλων αποστάσεων, καθιστώντας την ιδανική επιλογή για επαγγελματίες αναβάτες και λάτρεις του off-road.
| Κινητήρας | SOHC, Αερόψυκτος, Τετράχρονος, Ηλεκτρική Εκκίνηση |
| Κυβισμός | 271.3ml |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 75x61.4 |
| Μέγ. Ισχύς | 16/8500(kw/r/min) |
| Μέγ. Ροπή | 22/6500(N.m/r/min) |
| Πλαίσιο | Πλαίσιο από Χαλκοσωλήνα Υψηλής Αντοχής |
| Σιγαστήρας | Σιγαστήρας από Ανοξείδωτο Χάλυβα και Κράμα Αλουμινίου |
| Μπροστινά Αμορτισέρ | Ανεστραμμένο Μπροστινό Αμορτισέρ Μονής Απόσβεσης Αποσβεστήρας, Ρυθμιζόμενο φ51*φ54*880mm |
| Πίσω Αμορτισέρ | Μονοθάλαμος, Εξωτερικός Αερόσακος Αποσβεστήρας, Ρυθμιζόμενη Άνω και Κάτω Απόσβεση 475mm |
| Μπροστινό Δισκόφρενο | Υδραυλικό Σύστημα Μπροστινού Φρένου Διπλού Εμβόλου, Ρυθμιζόμενο Τιμόνι |
| Πίσω Δισκόφρενο | Υδραυλικό Σύστημα Πίσω Φρένου Μονού Εμβόλου |
| Πιρούνια | Χαλύβδινα Πιρούνια |
| Ζάντα | Ζάντα από Κράμα Αλουμινίου Υψηλής Αντοχής, Πυρήνας Τυμπάνου CNC, Εμπρός 1.60*21 Πίσω 2.15*18 |
| Ελαστικό | Ελαστικό XINGUIZUN με Βαθιές Αυλακώσεις, Εμπρός 80/100-21 Πίσω 100/90-18 |
| Μπαταρία | 12V6AH |
| Μήκος*Πλάτος*Ύψος | 2120mm*805mm*1225mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 265mm |
| Ύψος Καθίσματος | 910mm |
| Όγκος Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 7L |
| Τροχός Μεταξόνιο | 1450mm |
| Βάρος (χωρίς υγρά) | 117kg |