6000W 72V Elektrische Performance Motorfiets 130km Elektrische Enduro Crossmotor
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
YIPOWER SAMURAI Elektrische motorfiets. High-Speed 72V Mid-Drive Electric Motorcycle met 6000W Peak Power en 130km bereik YIPOWER SAMURAI Urban Speed, slimme besturing, lichtgewicht. DeYIPOWER SAMURAIis een volgende generatie hogesnelheids stedelijke elektrische motorfiets, ontworpen voor rijders ...
Productdetails
6000W Elektrische Performance Motorfiets
,72V elektrische motorfiets
,130km elektrische enduro crossmotor
- Verstelbare sportieve voorvorkenvoor nauwkeurige behandeling
- Externe luchtreservoir met verstelbare achterschokvoor comfort en controle
- CST 3.25-16 bandenvoor betrouwbare tractie
- Voor- en achterhydraulische schijfremmenvoor krachtig stoppen
- Volledige LED-verlichtingvoor maximaal zicht onder alle omstandigheden
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Frame & Fork materiaal | koolstofvezels |
| Motortype | DC borstelloze middenmotor |
| Motormerk | DENZEL D7500 (Duitsland, geproduceerd in China) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Controller | Denzel Orient DY300A (Duitsland, geproduceerd in China), met Bluetooth, Sport/ECO-modus, AEBS (Analog Electric Brake) |
| Instrumenten | TFT-scherm ¢ CAN-bus |
| Nominale spanning | 72 V |
| Motorvermogen | Nominale vermogen 2200 W, piek 6000 W |
| Algemene afmetingen | 1992 × 815 × 1082 mm |
| Achterwiel | 1400 mm |
| Ground clearance | 200 mm |
| Hoogte van de stoel | 870 mm |
| Voor- en achterband | 3.25-16, Cheng Shin banden. |
| Voorophanging | Verstelbare sportvork |
| Achterophanging | Verstelbare Sport Achterstoot |
| Maximale snelheid | 45 km/h (standaard) / 90 km/h (piek) |
| Klimvermogen | ≥ 45° |
| Brekers | Voor- en achterste krachtige hydraulische schijfremmen |
| Batterij | Verwijderbare lithiumbatterie, 72V, 45Ah |
| Verlichting | Volledige LED-lampen |
| Beperkt gewicht | 62.5 kg (zonder batterij) / 46,7 kg |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Bereik | 130 km |