6000W 72V Elektrikli Performans Motosikleti 130km Elektrikli Enduro Kir Bisikleti
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
YIPOWER SAMURAI Yüksek Hızlı Elektrikli Motosiklet 6000W Tepe Gücüne ve 130 km Menzile Sahip Yüksek Hızlı 72V Orta Tahrikli Elektrikli Motosiklet YIPOWER SAMURAI Şehir Hızı. Akıllı Kontrol. Hafif Güç. YIPOWER SAMURAI , hızlı şehir içi ulaşım, akıllı güç kontrolü ve hafif kullanım isteyen sürücüler i...
Ürün Detayları
6000W Elektrikli Performans Motosikleti
,72V elektrikli motosiklet
,130 km elektrikli enduro kara bisikleti
- Hassas kullanım için Ayarlanabilir spor ön çatallar
- Konfor ve kontrol için Harici hava rezervuarı ayarlanabilir arka amortisör
- Güvenilir çekiş için CST 3.25-16 lastikler
- Güçlü duruş için Ön ve arka hidrolik disk frenler
- Tüm koşullarda maksimum görünürlük için Tam LED aydınlatma
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Şasi ve Çatal Malzemesi | Karbon fiber |
| Motor Tipi | DC Fırçasız Orta Motor |
| Motor Markası | DENZEL D7500 (Almanya, Çin'de üretilmiştir) |
| Maksimum Tork | 320 Nm |
| Kontrol Cihazı | Denzel Orient DY300A (Almanya, Çin'de üretilmiştir), Bluetooth, Sport/ECO modu, AEBS (Analog Elektrikli Fren) ile |
| Gösterge | TFT Ekran – CAN Bus |
| Nominal Voltaj | 72V |
| Motor Gücü | Nominal 2200W, Tepe 6000W |
| Genel Boyutlar | 1992 × 815 × 1082 mm |
| Tekerlek Tabanı | 1400 mm |
| Yer Açıklığı | 200 mm |
| Sele Yüksekliği | 870 mm |
| Ön / Arka Lastik | 3.25-16, Cheng Shin Lastik |
| Ön Süspansiyon | Ayarlanabilir Spor Ön Çatal |
| Arka Süspansiyon | Ayarlanabilir Spor Arka Amortisör |
| Maksimum Hız | 45 km/s (standart) / 90 km/s (tepe) |
| Tırmanma Kabiliyeti | ≥45° |
| Frenler | Ön ve arka güçlü hidrolik disk frenler |
| Batarya | Çıkarılabilir Lityum Batarya, 72V, 45Ah |
| Aydınlatma | Tam LED ışıklar |
| Boş Ağırlık | 62,5 kg (batarya hariç) / 46,7 kg |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Menzil | 130 km |