Ηλεκτρική Μοτοσυκλέτα Επιδόσεων 6000W 72V 130km Ηλεκτρικό Enduro Dirt Bike
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Ηλεκτρική μοτοσυκλέτα υψηλής ταχύτητας YIPOWER SAMURAI Υψηλής ταχύτητας ηλεκτρική μοτοσυκλέτα 72V μεσαίας κίνησης με 6000W κορυφαία ισχύ και εμβέλεια 130km YIPOWER SAMURAI Ταχύτητα, έξυπνος έλεγχος, ελαφριά ισχύ. ΗΗ δύναμη του Σαμουράι.είναι μια νέα γενιά υψηλής ταχύτητας αστικής ηλεκτρικής μοτοσικλ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ηλεκτρική Μοτοσυκλέτα Επιδόσεων 6000W
,Ηλεκτρική μοτοσυκλέτα 72V
,Ηλεκτρικό Enduro Dirt Bike 130km
- Προσαρμόσιμα αθλητικά μπροστινά πιρούνιαγια ακριβή χειρισμό
- Εξωτερική δεξαμενή αέρα ρυθμιζόμενο πίσω κτύπημαγια άνεση και έλεγχο
- Ελαστικά CST 3.25-16για αξιόπιστη έλξη
- Εμπρός και πίσω υδραυλικά δίσκοι πέδησηςγια ισχυρή στάθμιση
- Πλήρης φωτισμός LEDγια μέγιστη ορατότητα σε όλες τις συνθήκες
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου και πιρούνιου | Άλλα είδη χάλυβα |
| Τύπος κινητήρα | Συνεχή μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς βούρτσα |
| Μάρκα κινητήρα | DENZEL D7500 (Γερμανία, κατασκευασμένη στην Κίνα) |
| Μέγιστη ροπή | 320 Nm |
| Ελεγκτής | Denzel Orient DY300A (Γερμανία, κατασκευασμένη στην Κίνα), με Bluetooth, λειτουργία Sport/ECO, AEBS (Αναλογικό Ηλεκτρικό Φρένο) |
| Μέσο | Δείκτης TFT CAN Bus |
| Διορισμένη τάση | 72V |
| Δύναμη κινητήρα | Κατηγορία 2200W, μέγιστη ισχύς 6000W |
| Συνολικές διαστάσεις | 1992 × 815 × 1082 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1400 χιλιοστά |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 200 χιλιοστά |
| Υψόμετρος καθίσματος | 870 mm |
| Πίσω / εμπρός ελαστικό | 3.25-16, Τσενγκ Σιν Τυρί. |
| Προσωρινή ανάρτηση | Ρυθμίσιμο αθλητικό μπροστινό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Ρυθμίσιμο σπορ οπίσθιο ηλεκτροσόκ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 45 km/h (συνήθη) / 90 km/h (κορυφή) |
| Ικανότητα αναρρίχησης | ≥ 45° |
| Φρένα | Προς τα εμπρός και πίσω ισχυρά υδραυλικά δισκοφρένα |
| Η μπαταρία. | Αφαίρετη μπαταρία λιθίου, 72V, 45Ah |
| Φωτισμός | Φώτα LED πλήρους ισχύος |
| Μείωση του βάρους | 62.5 kg (χωρίς μπαταρία) / 46,7 kg |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Πεδίο | 130 χιλιόμετρα |