Duurzame 107cc Underbone Motorcycle met elektrische & Kick Start, 12V 8-pole Full-Wave AC Magneto en 150kg maximale laadcapaciteit
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
Duurzame 107cc Horizontale Enkele Cilinder Motorfiets Deze veelzijdige motorfiets beschikt over zowel elektrische als kickstart-modi, aangedreven door een betrouwbare 12V 8-polige full-wave AC-magneet. Met een brandstoftankcapaciteit van 3,1 liter voor een groter bereik, aluminium wielen en een ...
Productdetails
1
,1
,1
- Dubbel startsysteem: Elektrisch & kickstart
- 12V 8-polige full-wave AC-magneet voor betrouwbare stroomopwekking
- 4.059 primaire reductieverhouding en 2.714 eindreductieverhouding
- Lichtgewicht aluminium constructie (93 kg nettogewicht)
- ≥22° klimvermogen voor uitdagend terrein
- 150 kg maximale laadcapaciteit voor passagiers en bagage
- 3,1 liter brandstoftank vermindert de frequentie van tanken
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Motortype | Enkele cilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
| Boring * Slag | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Cilinderinhoud | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9,1 : 1 |
| Max. Vermogen | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. Koppel | 7,2 Nm @ 5.000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI |
| Startsysteem | Elektrisch & kickstart |
| Magneet | 12V, 8-polig, full-wave AC |
| Transmissie | 4-versnellingsbak, semi-automatische koppeling |
| Eindoverbrenging | Kettingaandrijving |
| Primaire Reductieverhouding | 4.059 |
| Eindreductieverhouding | 2.714 |
| 1e Versnelling | 3.273 |
| 2e Versnelling | 1.938 |
| 3e Versnelling | 1.35 |
| 4e Versnelling | 1.043 |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers |
| Voorrem | Trommelrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 (M031 profiel) |
| Achterband | 2.75-16 (M034 profiel) |
| Voorwiel | Aluminium wiel |
| Achterwiel | Aluminium wiel |
| Achterdrager | Aluminium achterdrager |
| Middendrager | Uitgerust |
| Totale Afmetingen (L * B * H) | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Wielbasis | 1255 mm |
| Zadelhoogte | 780 mm |
| Bodemvrijheid | 140 mm |
| Nettogewicht | 93 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. Snelheid | 78 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 22° |
| Brandstoftank Capaciteit | 3,1 L |
| Helmbox Capaciteit | Half-face helm |
| Koplamp | Halogeenlamp, 12V 35W (dimlicht 5W / grootlicht 12W) |
| Achterlicht | Halogeenlamp, 12V 21W / 5W |
| Knipperlichten Voor | Halogeen, 12V 10W |
| Knipperlichten Achter | Halogeen, 12V 10W |
| Kentekenplaatverlichting | 12V 5W |
| Accu | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |
Neem contact met ons op voor gepersonaliseerde aanpassingen en aangepaste specificaties om aan uw specifieke eisen te voldoen.