271.3ml Ηλεκτρικής Εκκίνησης Μοτοσικλέτα Cross με Ανεστραμμένα Εμπρός Αμορτισέρ και Ελαστικά Βαθιάς Οδόντωσης για Επαγγελματικούς Αγώνες
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Αυτή η υψηλής απόδοσης μοτοσικλέτα είναι κατασκευασμένη για αγώνες εκτός δρόμου και υπαίθριες περιπέτειες, κατακτώντας κάθε είδους πολύπλοκο έδαφος με ισχυρή δύναμη και επαγγελματική διαμόρφωση πλαισίου. Η αερόψυκτη τετράχρονη μονάδα ισχύος λειτουργεί αξιόπιστα με ισχυρή ροπή χαμηλών στροφών και γρα...
Λεπτομέρειες προϊόντος
ηλεκτρικής εκκίνησης μοτοσικλέτα cross
,επαγγελματική αγωνιστική μοτοσικλέτα με ανεστραμμένα αμορτισέρ
,μοτοσικλέτα cross με ελαστικά βαθιάς οδόντωσης
Αυτή η υψηλής απόδοσης μοτοσικλέτα είναι κατασκευασμένη για αγώνες εκτός δρόμου και υπαίθριες περιπέτειες, κατακτώντας κάθε είδους πολύπλοκο έδαφος με ισχυρή δύναμη και επαγγελματική διαμόρφωση πλαισίου. Η αερόψυκτη τετράχρονη μονάδα ισχύος λειτουργεί αξιόπιστα με ισχυρή ροπή χαμηλών στροφών και γραμμική απόδοση υψηλής ταχύτητας, χειριζόμενη εύκολα αναβάσεις, άλματα και συνεχείς ανώμαλους δρόμους. Το υδραυλικό σύστημα πέδησης εμπρός και πίσω με δίπλευρα και μονόπλευρα δαγκάνες παρέχει γραμμική και ελεγχόμενη δύναμη πέδησης, και ο ρυθμιζόμενος σχεδιασμός του τιμονιού προσαρμόζεται σε διαφορετικές συνήθειες οδήγησης. Ο σιγαστήρας από ανοξείδωτο χάλυβα και κράμα αλουμινίου προσφέρει γρήγορη απαγωγή θερμότητας, βαθύ ήχο και βελτιωμένη ανθεκτικότητα. Και οι δύο αναρτήσεις εμπρός και πίσω υποστηρίζουν ρύθμιση απόσβεσης, και η εξωτερική δομή αερόσακου μειώνει αποτελεσματικά την απώλεια θερμότητας, παραμένοντας σταθερή κατά τη διάρκεια πολύωρης οδήγησης υψηλής έντασης. Οι ζάντες 1.6021 εμπρός και 2.1518 πίσω με ελαστικά βαθιάς οδόντωσης προσφέρουν εξαιρετική πρόσφυση σε λάσπη, χαλίκι και ορεινούς δρόμους. Το συμπαγές μέγεθος και ο ελαφρύς σχεδιασμός μειώνουν τη δυσκολία ελέγχου, ενώ η αυξημένη απόσταση από το έδαφος βελτιώνει την ικανότητα διέλευσης, προσφέροντας καθαρή οδηγική απόλαυση τόσο για αγώνες πίστας όσο και για εξερεύνηση της άγριας φύσης.
| Κινητήρας | SOHC, Αερόψυκτος, Τετράχρονος, Ηλεκτρική Εκκίνηση |
| Κυβισμός | 271.3ml |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 75x61.4 |
| Μέγιστη Ισχύς | 16/8500(kw/r/min) |
| Μέγιστη Ροπή | 22/6500(N.m/r/min) |
| Πλαίσιο | Πλαίσιο Σωλήνα Χάλυβα Υψηλής Αντοχής |
| Σιγαστήρας | Σιγαστήρας από Ανοξείδωτο Χάλυβα και Κράμα Αλουμινίου |
| Αναρτήσεις Εμπρός | Αντεστραμμένη Μονοδιάστατη Απόσβεση Ανάρτησης Εμπρός Αποσβεστήρας, Ρυθμιζόμενο φ51*φ54*880mm |
| Αναρτήσεις Πίσω | Μονοθάλαμος, Εξωτερικός Αποσβεστήρας Αερόσακου, Ρυθμιζόμενη Άνω και Κάτω Απόσβεση 475mm |
| Δισκόφρενο Εμπρός | Υδραυλικό Σύστημα Φρένων Εμπρός με Διπλή Αντλία Δύο Εμβόλων, Ρυθμιζόμενο Τιμόνι |
| Δισκόφρενο Πίσω | Υδραυλικό Σύστημα Φρένων Πίσω με Μονή Αντλία Ενός Εμβόλου |
| Πιρούνια | Χαλύβδινα Πιρούνια |
| Ζάντα | Ζάντα Κράματος Αλουμινίου Υψηλής Αντοχής, Πλήμνη CNC, Εμπρός 1.60*21 Πίσω 2.15*18 |
| Ελαστικό | Ελαστικό Βαθιάς Οδόντωσης XINGUIZUN, Εμπρός 80/100-21 Πίσω 100/90-18 |
| Μπαταρία | 12V6AH |
| Μήκος*Πλάτος*Ύψος | 2120mm*805mm*1225mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 265mm |
| Ύψος Καθίσματος | 910mm |
| Όγκος Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 7L |
| Τροχός Μεταξόνιο | 1450mm |
| Βάρος (χωρίς υγρά) | 117kg |

Δεκτές παραγγελίες προσαρμοσμένων μοτοσικλετών
Χονδρική από το Εργοστάσιο