7.2Nm Trail Enduro Μοτοσικλέτες 150kg Load Capacity Automatic Enduro Μοτοσικλέτα
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Μοτοσικλέτα πόλης 107cc Μοτοσικλέτα πόλης 107cc | 5.2kW @ 8000rpm, 7.2N·m Ροπή | Κίνηση με αλυσίδα, Ταμπούρα φρένα | Χωρητικότητα φορτίου 150kg Αυτή η ευέλικτη μοτοσικλέτα πόλης 107cc προσφέρει αξιόπιστη απόδοση με μέγιστη ισχύ 5.2kW και ροπή 7.2N·m. Σχεδιασμένη για αστικές μετακινήσεις και βόλτες σ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
7.2Nm μοτοσυκλέτες enduro trail
,μοτοσυκλέτες enduro 150kg φορτίο
,86 κιλά αυτόματη enduro μοτοσικλέτα
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος κινητήρας |
|---|---|
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Κυβισμός | 107 cc |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Μέγ. Ροπή | 7.2 N·m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Σύστημα Ανάφλεξης | Ανάφλεξη CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική εκκίνηση & μανιβέλα |
| Μαγνήτης | Μαγνήτης 6 πόλων, πλήρης ανόρθωση |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | 4-τάχυτο, ημιαυτόματο συμπλέκτη |
|---|---|
| Τελική Κίνηση | Κίνηση με αλυσίδα |
| Εμπρός Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
|---|---|
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ ελατηρίου |
| Εμπρός Φρένο | Ταμπούρο φρένο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο φρένο |
| Εμπρός Ελαστικό | 2.50-17 |
|---|---|
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-17 |
| Εμπρός Τροχός | Τροχός με ακτίνες / Προαιρετικά: ζάντα αλουμινίου |
| Πίσω Τροχός | Τροχός με ακτίνες / Προαιρετικά: ζάντα αλουμινίου |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 1900 * 700 * 1070 mm |
|---|---|
| Μεταξόνιο | 1220 mm |
| Ύψος Σέλας | 740 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 110 mm |
| Καθαρό Βάρος | 86 kg |
| Μέγ. Χωρητικότητα Φορτίου | 150 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 80 km/h |
|---|---|
| Ικανότητα Ανάβασης | ≥ 27° |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.5 L |
| Πίσω Σχάρα | Ναι |
| Κεντρική Σχάρα | Ναι |
| Κουτί Κράνους | Όχι |
| Προβολέας | 12V 35W |
|---|---|
| Πίσω Φως | Συνδυασμένο πίσω φως, 12V 21W / 10W |
| Εμπρός Φλας | 12V 5W |
| Πίσω Φλας | 12V 5W |
| Φως Πινακίδας | 12V 5W |
| Μπαταρία | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |