7.2Nm Trail Enduro Motosikletleri 150kg Yük Kapasitesi Otomatik Enduro Motosikleti
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107cc Şehir Motosikleti 107cc Şehir Motosikleti | 5.2kW @ 8000rpm, 7.2N·m Tork | Zincir Tahrikli, Kampanalı Frenler | 150kg Yük Kapasitesi Bu çok yönlü 107cc şehir motosikleti, 5.2kW maksimum güç ve 7.2N·m tork ile güvenilir performans sunar. Kentsel ulaşım ve kırsal geziler için tasarlanmış olup, ...
Ürün Detayları
7.2Nm trail enduro motosikletleri
,Trail enduro motosikletleri 150kg Yük
,86 kg otomatik enduro motosikleti
| Motor Tipi | Tek silindirli, yatay motor |
|---|---|
| Çap * Strok | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Hacim | 107 cc |
| Sıkıştırma Oranı | 9.1 : 1 |
| Maks. Güç | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 rpm |
| Maks. Tork | 7.2 N·m @ 5.000 ± 500 rpm |
| Ateşleme Sistemi | CDI ateşleme |
| Çalıştırma Sistemi | Elektrikli ve ayak marşlı |
| Manyeto | 6 kutuplu manyeto, tam dalga doğrultma |
| Şanzıman | 4 vitesli, yarı otomatik debriyaj |
|---|---|
| Son Tahrik | Zincir tahrik |
| Ön Süspansiyon | Teleskopik hidrolik çatal |
|---|---|
| Arka Süspansiyon | Çift yaylı amortisörler |
| Ön Fren | Kampanalı fren |
| Arka Fren | Kampanalı fren |
| Ön Lastik | 2.50-17 |
|---|---|
| Arka Lastik | 2.75-17 |
| Ön Jant | Tel jant / Opsiyonel: alüminyum jant |
| Arka Jant | Tel jant / Opsiyonel: alüminyum jant |
| Genel Boyutlar (U*G*Y) | 1900 * 700 * 1070 mm |
|---|---|
| Tekerlekler Arası Mesafe | 1220 mm |
| Sele Yüksekliği | 740 mm |
| Yer Açıklığı | 110 mm |
| Net Ağırlık | 86 kg |
| Maks. Yük Kapasitesi | 150 kg |
| Maks. Hız | 80 km/s |
|---|---|
| Tırmanma Kabiliyeti | ≥ 27° |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 3.5 L |
| Arka Taşıyıcı | Evet |
| Orta Taşıyıcı | Evet |
| Kask Kutusu | Hayır |
| Far | 12V 35W |
|---|---|
| Stop Lambası | Kombine stop lambası, 12V 21W / 10W |
| Ön Sinyaller | 12V 5W |
| Arka Sinyaller | 12V 5W |
| Plaka Lambası | 12V 5W |
| Akü | 12V 5Ah, bakım gerektirmez |