αυτόματη μοτοσυκλέτα κάτω από το σκελετό κόκκινη 12V 5W προσαρμοσμένες μοτοσυκλέτες enduro
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Επισκόπηση Ελαφριάς Μοτοσυκλέτας 107cc Ελαφριά Μοτοσυκλέτα 107cc (Καθαρό Βάρος 86kg) | 4-τάχυτο Ημιαυτόματο | Τηλεσκοπικό Πιρούνι, Διπλά Αμορτισέρ | Ρεζερβουάρ 3.5L Τροφοδοτούμενη από έναν οριζόντιο μονοκύλινδρο κινητήρα 107cc, αυτή η μοτοσυκλέτα αποδίδει 5.2kW μέγιστης ισχύος στις 8.000rpm και 7.2N...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Αυτόματη Underbone Μοτοσυκλέτα κόκκινη
,12V 5W αυτόματη μηχανή
,Custom enduro μοτοσυκλέτες OEM
- Εξαιρετικά ελαφριά κατασκευή με καθαρό βάρος μόλις 86kg
- Ημιαυτόματο κιβώτιο 4 σχέσεων για εύκολη λειτουργία
- Τηλεσκοπικό μπροστινό πιρούνι και διπλά πίσω αμορτισέρ
- Συμπαγές ρεζερβουάρ 3.5L με αποδοτική κατανάλωση
- Επιλογές ηλεκτρικής και μανιβέλας εκκίνησης για αξιόπιστη εκκίνηση
| Τύπος Κινητήρα | Οριζόντιος μονοκύλινδρος κινητήρας |
|---|---|
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Κυβισμός | 107 cc |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 rpm |
| Μέγ. Ροπή | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 rpm |
| Σύστημα Ανάφλεξης | Ανάφλεξη CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική & μανιβέλα |
| Μαγνήτης | Μαγνήτης 6 πόλων, πλήρης ανόρθωση |
| Μετάδοση | Συμπλέκτης ημιαυτόματος 4 σχέσεων |
| Τελική Κίνηση | Κίνηση με αλυσίδα |
| Μπροστινή Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ ελατηρίου |
| Μπροστινό Φρένο | Φρένο ταμπούρο |
| Πίσω Φρένο | Φρένο ταμπούρο |
| Μπροστινό Ελαστικό | 2.50-17 |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-17 |
| Μπροστινός Τροχός | Τροχός με ακτίνες / Προαιρετικά: ζάντα αλουμινίου |
| Πίσω Τροχός | Τροχός με ακτίνες / Προαιρετικά: ζάντα αλουμινίου |
| Πίσω Σχάρα | Ναι |
| Κεντρική Σχάρα | Ναι |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Μεταξόνιο | 1220 mm |
| Ύψος Καθίσματος | 740 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 110 mm |
| Καθαρό Βάρος | 86 kg |
| Μέγ. Χωρητικότητα Φορτίου | 150 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 80 km/h |
| Ικανότητα Ανάβασης | ≥ 27° |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ | 3.5 L |
| Κουτί Κράνους | Όχι |
| Προβολέας | 12V 35W |
| Πίσω Φώτα | Συνδυασμός πίσω φώτων, 12V 21W / 10W |
| Μπροστινά Φλας | 12V 5W |
| Πίσω Φλας | 12V 5W |
| Φως Πινακίδας | 12V 5W |
| Μπαταρία | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |