1900 X 700 X 1070mm Perfecte motorfiets voor woon-werkverkeer
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc Eencilinder motorfiets Betrouwbare prestaties met CDI-ontsteking, 6-polige magneton en een dubbel startsysteem (elektrisch & kickstart) voor een betrouwbare werking onder alle omstandigheden. Belangrijkste kenmerken 107 cc horizontale motor met één cilinder CDI-ontstekingssysteem voor ...
Productdetails
1900 x 700 x 1070mm perfecte motorfiets voor woon-werkverkeer
,perfecte motorfiets voor woon-werkverkeer 1900mm
,5Ah motorfiets voor woon-werkverkeer
- 107 cc horizontale motor met één cilinder
- CDI-ontstekingssysteem voor betrouwbare vonk
- 6 polen magneton met volle golfrectificatie
- Elektrische en kickstartopties
- 4 versnellingen semi-automatische transmissie
- Voor- en achtertrommelremmen
- Spoken wielen met 2,50-17 voor- en 2,75-17 achterbanden
- 12V 5Ah onderhoudsvrije batterij
| Motortype | Eéncilinder, horizontale motor |
|---|---|
| Verplaatsing | 107 cc |
| Bore * beroerte | 52.4 mm * 49,5 mm |
| Compressieverhouding | 9.1: 1 |
| Max. | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. koppel | 7.2 N*m @ 5000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI-ontsteking |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Magneto | 6-polige magnet, volgolfsrectificatie |
| Transmissie | 4 versnellingen, semi-automatische koppeling |
| Laatste schijf | Keten aandrijving |
| Voorophanging | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Achterophanging | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Voorrem | Drumrem |
| Achterrem | Drumrem |
| Voorband | 2.50-17 |
| Achterband | 2.75-17 |
| Voorwiel | Spokenwiel / Optioneel: aluminiumwiel |
| Achterwiel | Spokenwiel / Optioneel: aluminiumwiel |
| Algemene afmetingen (L*W*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Achterwiel | 1220 mm |
| Hoogte van de stoel | 740 mm |
| Ground clearance | 110 mm |
| Nettogewicht | 86 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. snelheid | 80 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 27° |
| Capaciteit van de brandstoftank | 3.5 L |
| Batterij | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |
- Achterste drager en middelste drager inbegrepen
- koplamp: 12V 35W
- Achterlicht: gecombineerd achterlicht, 12V 21W / 10W
- Voor- en achterdraaisignalen: 12V 5W
- Licentieplaatlamp: 12V 5W