Τέλειο μοτοσικλέτα για μετακίνηση στη δουλειά 1900 X 700 X 1070mm
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
107cc Μονοκύλινδρος Μοτοσυκλέτα Αξιόπιστη απόδοση με ανάφλεξη CDI, μαγνητό 6 πόλων και σύστημα διπλής εκκίνησης (ηλεκτρική και kick start) για αξιόπιστη λειτουργία σε οποιαδήποτε κατάσταση. Βασικά χαρακτηριστικά 107cc οριζόντιος μονοκύλινδρος κινητήρας Σύστημα ανάφλεξης CDI για αξιόπιστη σπίθα Μηχαν...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Τέλειο μοτοσικλέτα για μετακίνηση 1900 x 700 x 1070mm
,Τέλειο μοτοσικλέτα για μετακίνηση 1900mm
,Μοτοσικλέτα 5Ah για μετακίνηση στη δουλειά
- 107cc οριζόντιος μονοκύλινδρος κινητήρας
- Σύστημα ανάφλεξης CDI για αξιόπιστη σπίθα
- Μηχανοκίνητα οχήματα
- Επιλογές ηλεκτρικής εκκίνησης και εκτόξευσης
- Τετρακίνητο ημιαυτόματο κιβώτιο
- Φρένα τύμπου εμπρός και πίσω
- Τροχοι με ράβδους με μπροστινά ελαστικά 2,50-17 και πίσω ελαστικά 2,75-17
- Απαλλαγμένη από συντήρηση μπαταρία 12V 5Ah
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος κινητήρας |
|---|---|
| Μετατόπιση | 107 εκατοστά |
| Το Bore Stroke. | 520,4 mm * 49,5 mm |
| Αναλογία συμπίεσης | 9.1: 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγιστη ροπή | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Σύστημα ανάφλεξης | Ενεργοποίηση CDI |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική & εκκίνηση |
| Μαγνητό | 6πολικός μαγνητής, διόρθωση πλήρους κύματος |
| Μεταφορά | Τετρακίνητος ημιαυτόματος συμπλέκτης |
| Τελική οδήγηση | Αλυσίδα κίνησης |
| Προσωρινή ανάρτηση | Τελεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Δύο ελατήρια αποσβεστήρες |
| Προηγούμενο φρένο | Φρένο τύμπου |
| Πίσω φρένα | Φρένο τύμπου |
| Πρωτό ελαστικό | 2.50-17 |
| Πίσω ελαστικό | 2.75-17 |
| Μπροστά τροχό | Τροχός με ράβδους / Προαιρετικό: τροχός αλουμινίου |
| Πίσω τροχός | Τροχός με ράβδους / Προαιρετικό: τροχός αλουμινίου |
| Συνολικές διαστάσεις (L*W*H) | 1900 * 700 * 1070 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1220 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 740 χιλιοστά |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 110 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 86 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Μαξ. Ταχύτητα | 80 km/h |
| Ικανότητα αναρρίχησης | ≥ 27° |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 3.5 λίτρα |
| Η μπαταρία. | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |
- Συμπεριλαμβανομένου του πίσω φορτηγού και του κεντρικού φορτηγού
- Προβολέας: 12V 35W
- Πίσω φως: συνδυασμένος πίσω φως, 12V 21W / 10W
- Προσωρινά και οπίσθια σήματα στροφής: 12V 5W
- Φως πινακίδας κυκλοφορίας: 12V 5W