1920 x 720 x 1140 mm Underbone motorfiets met één cilinder motor
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc Eencilinder motorfiets Comfortabele 107cc eencilinder motorfiets met 4-speed versnellingssysteem (1e 3.2732e 1.9383e 1.35, 4e 1.043), 780 mm zithoogte, geschikt voor rijders van verschillende hoogten Deze comfortabele 107cc motorfiets is ontworpen voor praktische en betrouwbare functies en ...
Productdetails
1920 x 720 x 1140 mm Underbone motorfiets
,zwarte motorfiets met één cilinder motor
,witte motorfiets met één cilinder motor
- 107cc eencilinder met luchtgekoelde motor met constant vermogen
- 4 versnellingen semi-automatische transmissie met precieze versnellingsverhoudingen
- Elektrische en kickstartsystemen voor betrouwbare start
- 780 mm zithoogte voor verschillende rijhoogtes
- Ruime opslagruimte met helmdoos en dragers
- Dual schokdempers voor een comfortabel rijgedrag
| Motortype | Eencilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
|---|---|
| Verplaatsing | 107 cc |
| Max. | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. koppel | 7.2 N*m @ 5000 ± 500 tpm |
| Transmissie | 4 versnellingen, semi-automatische koppeling |
| Verhoudingen tussen tandwielen | Eerste: drie.273, 2e: 1.938, 3e: 1.35, vierde: 1.043 |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Opschorting | Voorzijde: telescopische hydraulische vork Achterkant: dubbele schokdempers |
| Brekers | Voor- en achterzijde: trommelrem |
| banden | Voorzijde: 2,50-17 (M031) Achter: 2,75-16 (M034) |
| Koersen | Aluminiumwielen voor en achter |
| Afmetingen | 1920 * 720 * 1140 mm (L * W * H) |
| Achterwiel | 1255 mm |
| Hoogte van de stoel | 780 mm |
| Ground clearance | 140 mm |
| Nettogewicht | 93 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. snelheid | 78 km/u |
| Brandstofcapaciteit | 3.1 L |
| Bewaarplaats | Helmdoos (helm voor halve gezicht), aluminium achterste drager, middelste drager |