1920 X 720 X 1140 mm Alt kemik motosikleti Tek silindirli motorlu motosiklet
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107cc Tek Silindirli Motosiklet Rahat 107 cc Tek Silindirli Motosiklet 4 Hızlı Dönüşüm Sistemi ile (1st 3.273İkinci 1.938Üçüncü 1.35, 4. 1.043), 780mm Koltuk Yüksekliği, Farklı Yüksekliklerde Sürücüler için Uygun Pratiklik ve güvenilirlik için tasarlanan bu konforlu 107 cc motosiklet, farklı y...
Ürün Detayları
1920 x 720 x 1140 mm Underbone Motosiklet
,siyah tek silindirli motorlu motosiklet
,Beyaz tek silindirli motorlu motosiklet
- Sürekli güç çıkışı olan 107 cc tek silindirli hava soğutmalı motor
- Kesin vites oranları olan 4 vitesli yarı otomatik şanzıman
- Güvenilir bir başlangıç için elektrikli ve kick start sistemleri
- 780mm koltuk yüksekliği çeşitli sürücü yüksekliğine uygun
- Kask kutusu ve taşıyıcılar da dahil olmak üzere bol depolama alanı
- Konforlu sürüş için çift amortisör
| Motor Türü | Tek silindir, yatay, hava soğutmalı |
|---|---|
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Max. Güç | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Maks. Döner | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Dişli oranları | Birinci: 3.273, 2.: 1.938Üçüncü: 1.35Dördüncü: 1.043 |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| Süspansiyon | Ön: Teleskoplu hidrolik çatal Arka: Çift amortisör |
| Frenler | Ön ve arka: Davul frenleri |
| Lastikler | Ön: 2.50-17 (M031) Arka: 2.75-16 (M034) |
| Tekerlekler | Alüminyum tekerlekler ön ve arka |
| Boyutları | 1920 * 720 * 1140 mm (L * W * H) |
| Tekerlek mesafesi | 1255 mm |
| Koltuk yüksekliği | 780 mm |
| Yer açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 93 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Hız. | 78 km/h |
| Yakıt Kapasitesi | 3.1 L |
| Depolama | Kask kutusu (yarım yüzlü kask), alüminyum arka taşıyıcı, orta taşıyıcı |