Verstelbare Snelheid Luchtgekoelde Krachtige Enkele Cilinder Motorfiets 93kg Nettogewicht
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc ééncilinder horizontale luchtgekoelde motorfiets 107cc ééncilinder horizontale luchtgekoelde motorfiets met CDI-ontsteking, 4-versnellings halfautomaat koppeling, telescopische hydraulische voorvork & dubbele achterschokdempers, 78 km/u topsnelheid, 93 kg nettogewicht Deze 107cc horizontale é...
Productdetails
verstelbare snelheid krachtige enkele cilinder motorfiets
,5200W krachtige enkele cilinder motorfiets
,ODM luchtgekoelde enkele cilinder motorfietsen
- CDI-ontstekingssysteem voor betrouwbaar starten
- 4-versnellings halfautomaat koppeling transmissie
- Telescopische hydraulische voorvorkvering
- Dubbele achterschokdempers
- Maximale snelheid: 78 km/u
- Nettogewicht: 93 kg met 150 kg laadvermogen
- Elektrisch & kick start systeem
- Kettingaandrijving eindoverbrenging
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Motortype | Eencilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
| Boring * Slag | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Cilinderinhoud | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9,1 : 1 |
| Max. Vermogen | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. Koppel | 7,2 Nm @ 5.000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Transmissie | 4-versnellings, halfautomaat koppeling |
| Eindaandrijving | Kettingaandrijving |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers |
| Voorrem | Trommelrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 (M031 profiel) |
| Achterband | 2.75-16 (M034 profiel) |
| Totale Afmetingen (L * B * H) | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Wielbasis | 1255 mm |
| Zadelhoogte | 780 mm |
| Bodemvrijheid | 140 mm |
| Nettogewicht | 93 kg |
| Max. Laadvermogen | 150 kg |
| Max. Snelheid | 78 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 22° |
| Brandstoftankinhoud | 3,1 L |