Aujustable Speed Air Cooled Powerful Single Cylinder Motorcycle 93kg Net Weight
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Μοτοσικλέτα 107cc Μονοκύλινδρη Οριζόντια Αερόψυκτη Μοτοσικλέτα 107cc Μονοκύλινδρη Οριζόντια Αερόψυκτη με Σύστημα Ανάφλεξης CDI, Ημιαυτόματο Συμπλέκτη 4 Ταχυτήτων, Τηλεσκοπικό Υδραυλικό Εμπρός Τροχό & Διπλά Πίσω Αμορτισέρ, Μέγιστη Ταχύτητα 78km/h, Καθαρό Βάρος 93kg Αυτή η οριζόντια μονοκύλινδρη αερόψ...
Λεπτομέρειες προϊόντος
aujustable Speed powerful single cylinder motorcycle
,5200W powerful single cylinder motorcycle
,ODM air cooled single cylinder motorcycles
- Σύστημα ανάφλεξης CDI για αξιόπιστη εκκίνηση
- Ημιαυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων με συμπλέκτη 4 ταχυτήτων
- Τηλεσκοπική υδραυλική ανάρτηση εμπρός
- Διπλά πίσω αμορτισέρ
- Μέγιστη ταχύτητα: 78 χλμ/ώρα
- Καθαρό βάρος: 93 κιλά με ωφέλιμο φορτίο 150 κιλών
- Σύστημα εκκίνησης με μίζα & μανιβέλα
- Τελική μετάδοση με αλυσίδα
| Είδος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος, αερόψυκτος |
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Κυβισμός | 107 cc |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 σ.α.λ. |
| Μέγ. Ροπή | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 σ.α.λ. |
| Σύστημα Ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική & μανιβέλα |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | 4 ταχυτήτων, ημιαυτόματος συμπλέκτης |
| Τελική Κίνηση | Αλυσίδα |
| Ανάρτηση Εμπρός | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Ανάρτηση Πίσω | Διπλά αμορτισέρ |
| Φρένο Εμπρός | Ταμπούρο |
| Φρένο Πίσω | Ταμπούρο |
| Ελαστικό Εμπρός | 2.50-17 (πέλμα M031) |
| Ελαστικό Πίσω | 2.75-16 (πέλμα M034) |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ * Π * Υ) | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Μεταξόνιο | 1255 mm |
| Ύψος Σέλας | 780 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 93 kg |
| Μέγ. Ωφέλιμο Φορτίο | 150 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 78 km/h |
| Ικανότητα Ανάβασης | ≥ 22° |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.1 L |