Düzenlenebilir Hız Hava soğutmalı Güçlü Tek Silindirli Motosiklet 93kg Net Ağırlık
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107cc Tek Silindir Yatay Hava Soğutmalı Motosiklet CDI Ateşlemeli, 4 Vites Yarı Otomatik Debriyajlı, Teleskopik Hidrolik Ön Çatal ve Çift Arka Amortisörlü, 78 km/s Maksimum Hız, 93 kg Net Ağırlık Bu 107cc yatay tek silindirli hava soğutmalı motosiklet, güvenilir çalıştırma için bir CDI ateşleme ...
Ürün Detayları
Hız ayarlanabilir güçlü tek silindirli motosiklet
,5200W güçlü tek silindirli motor
,ODM hava soğutmalı tek silindirli motosikletler
- Güvenilir çalıştırma için CDI ateşleme sistemi
- 4 vitesli yarı otomatik debriyaj şanzıman
- Teleskopik hidrolik ön çatal süspansiyonu
- Çift arka amortisör
- Maksimum hız: 78 km/s
- Net ağırlık: 150 kg yük kapasitesi ile 93 kg
- Elektrikli ve ayak marşlı çalıştırma sistemi
- Zincirli son şanzıman
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Motor Tipi | Tek silindirli, yatay, hava soğutmalı |
| Çap * Strok | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Hacim | 107 cc |
| Sıkıştırma Oranı | 9.1 : 1 |
| Maks. Güç | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 rpm |
| Maks. Tork | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 rpm |
| Ateşleme Sistemi | CDI |
| Çalıştırma Sistemi | Elektrikli ve ayak marşlı |
| Şanzıman | 4 vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Son Tahrik | Zincirli tahrik |
| Ön Süspansiyon | Teleskopik hidrolik çatal |
| Arka Süspansiyon | Çift amortisör |
| Ön Fren | Kampana fren |
| Arka Fren | Kampana fren |
| Ön Lastik | 2.50-17 (M031 diş deseni) |
| Arka Lastik | 2.75-16 (M034 diş deseni) |
| Genel Boyutlar (U * G * Y) | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Tekerlek Mesafesi | 1255 mm |
| Koltuk Yüksekliği | 780 mm |
| Yer Açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 93 kg |
| Maks. Yük Kapasitesi | 150 kg |
| Maks. Hız | 78 km/s |
| Tırmanma Kabiliyeti | ≥ 22° |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 3.1 L |