12V 5Ah Highway Commuter Motorcycle Voor stadsverkeer Horizontaal luchtgekoeld
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
Betrouwbare 107cc luchtgekoelde motor Betrouwbare 107cc luchtgekoelde motor met 9.11 Compressieverhouding, 1255 mm wielbasis, 140 mm grondruimte, 150 kg maximale laadcapaciteit, Halogeenverlichtingssysteem en onderhoudsvrije 12V 5Ah batterij Deze 107cc motorfiets is ontworpen voor optimale ...
Productdetails
Motorfiets met 12V 5Ah
,motorfiets voor snelwegvervoer horizontaal
,motorfiets voor stadsvervoer met luchtkoeling
- 107cc motor met een enkele cilinder met luchtkoeling
- 9.1Voor efficiënte prestaties:1 compressieverhouding
- 1255 mm wielbasis voor stabiel rijgedrag
- Ground clearance 140 mm voor gevarieerd terrein
- Maximale laadvermogen 150 kg
- Halogeenverlichtingssysteem voor een beter zicht
- Onderhoudsvrije 12V 5Ah-batterij
- Elektrisch & kick start systeem
- 4 versnellingen semi-automatische transmissie
- Aluminiumwielen en achterste drager
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Motortype | Eencilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
| Verplaatsing | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9.1: 1 |
| Max. | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. koppel | 7.2 N*m @ 5000 ± 500 tpm |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Transmissie | 4 versnellingen, semi-automatische koppeling |
| Laatste schijf | Keten aandrijving |
| Voorophanging | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| Achterophanging | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Voorrem | Drumrem |
| Achterrem | Drumrem |
| Voorband | 2.50-17 (M031 loopvlak) |
| Achterband | 2.75-16 (M034 loopvlak) |
| Algemene afmetingen | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Achterwiel | 1255 mm |
| Hoogte van de stoel | 780 mm |
| Ground clearance | 140 mm |
| Nettogewicht | 93 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. snelheid | 78 km/u |
| Klimvermogen | ≥ 22° |
| Capaciteit van de brandstoftank | 3.1 L |
| Voorlichten | Halogeenlamp, 12V 35W |
| Achterlicht | Halogeenlamp, 12V 21W / 5W |
| Batterij | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |