12V 5Ah Şehir İçi Yolcu Motosikleti Yatay Hava Soğutmalı
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
Güvenilir 107 cc hava soğutmalı motosiklet Güvenilir 107 cc hava soğutmalı motosiklet 9.1:1 Sıkıştırma oranı, 1255 mm tekerlek mesafesi, 140 mm zemin boşluğu, 150 kg maksimum yük kapasitesi, Halogen Işıklandırma Sistemi ve bakımsız 12V 5Ah pil En iyi performans ve konfor için tasarlanan bu 107 cc ...
Ürün Detayları
12V 5Ah şehir içi yolcu motosikleti
,Şehir içi yolcu motosikleti yatay
,Şehir içi motosiklet hava soğutmalı
- 107 cc tek silindirli hava soğutmalı motor
- 9.1Verimli performans için :1 sıkıştırma oranı
- Istikrarlı kullanım için 1255 mm dingil mesafesi
- Çeşitli araziler için 140 mm zemin açıklığı
- 150 kg maksimum yük kapasitesi
- Gelişmiş görünürlük için halogen aydınlatma sistemi
- Bakımsız 12V 5Ah pil
- Elektrikli ve patlama sistemi
- Dört vitesli yarı otomatik şanzıman
- Alüminyum tekerlekler ve arka taşıyıcı
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Motor Türü | Tek silindir, yatay, hava soğutmalı |
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Sıkıştırma oranı | 9.1: 1 |
| Max. Güç | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Maks. Döner | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Son sürücü | Zincir sürücüsü |
| Ön süspansiyon | Teleskoplu hidrolik çatal |
| Arka süspansiyon | Çifte amortisörler |
| Ön fren | Davul frenleri |
| Arka fren | Davul frenleri |
| Ön lastik | 2.50-17 (M031 battaniye modeli) |
| Arka lastik | 2.75-16 (M034 battaniye modeli) |
| Genel Boyutlar | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1255 mm |
| Koltuk yüksekliği | 780 mm |
| Yer açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 93 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Hız. | 78 km/h |
| Çatı tırmanma yeteneği | ≥ 22° |
| Yakıt tankı kapasitesi | 3.1 L |
| Farlar | Halogen ampul, 12V 35W |
| Arka lamba | Halogen ampul, 12V 21W / 5W |
| Akü | 12V 5Ah, bakımsız |