12V 5Ah μοτοσικλέτα για μετακινήσεις στον αυτοκινητόδρομο για αστικές μετακινήσεις Οριζόντια Αερόψυκτη
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Αξιόπιστη 107cc αεροψυγμένη μοτοσυκλέτα Αξιόπιστη 107cc αεροψυγμένη μοτοσικλέτα με 9.11 αναλογία συμπίεσης, 1255mm μεταξόνιο, 140mm καθαρότητα εδάφους, 150kg μέγιστη χωρητικότητα φόρτωσης, σύστημα φωτισμού αλογόνων και χωρίς συντήρηση 12V 5Ah μπαταρία Σχεδιασμένη για βέλτιστες επιδόσεις και άνεση, α...
Λεπτομέρειες προϊόντος
12V 5Ah μοτοσικλέτα για μετακινήσεις στον αυτοκινητόδρομο
,οριζόντια μοτοσικλέτα για μετακινήσεις στον αυτοκινητόδρομο
,μοτοσικλέτα για αστικές μετακινήσεις αερόψυκτη
- 107cc μονοκύλινδρος με ψύξη αέρα
- 9.11:1 αναλογία συμπίεσης για αποτελεσματική απόδοση
- 1255 mm μεταξόνιο για σταθερό χειρισμό
- 140 mm διαχωρισμός από το έδαφος για διαφορετικό έδαφος
- Μέγιστη χωρητικότητα φόρτωσης 150 kg
- Σύστημα φωτισμού με αλογόνες για καλύτερη ορατότητα
- Απαλλαγμένη από συντήρηση μπαταρία 12V 5Ah
- Ηλεκτρικό σύστημα εκκίνησης
- Τετρακίνητο ημιαυτόματο κιβώτιο
- Τροχοι αλουμινίου και οπίσθια θήκη
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μηχανές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Μετατόπιση | 107 εκατοστά |
| Αναλογία συμπίεσης | 9.1: 1 |
| Μαξ. Δύναμη | 5.2 kW @ 8.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγιστη ροπή | 7.2 N*m @ 5.000 ± 500 στροφές ανά λεπτό |
| Σύστημα εκκίνησης | Ηλεκτρική & εκκίνηση |
| Μεταφορά | Τετρακίνητος ημιαυτόματος συμπλέκτης |
| Τελική οδήγηση | Αλυσίδα κίνησης |
| Προσωρινή ανάρτηση | Τελεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω ανάρτηση | Δύο αναισθητήρες |
| Προηγούμενο φρένο | Φρένο τύμπου |
| Πίσω φρένα | Φρένο τύμπου |
| Πρωτό ελαστικό | 2.50-17 (Μ031 μοτίβο πέλματος) |
| Πίσω ελαστικό | 2.75-16 (Μ034 πρότυπο πέλματος) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1255 mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 780 mm |
| Ανοικτή θέση εδάφους | 140 χιλιοστά |
| Καθαρό βάρος | 93 κιλά |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 150 κιλά |
| Μαξ. Ταχύτητα | 78 km/h |
| Ικανότητα αναρρίχησης | ≥ 22° |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 3.1 L |
| Φως προβολής | Ηλεκτρονικός λαμπτήρας, 12V 35W |
| Πίσω φως | Ηλεκτρονικός λαμπτήρας, 12V 21W / 5W |
| Η μπαταρία. | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |