Blue Underbone Yarış Bisikleti 3.9L Tank 1910mm Hava soğutmalı Tek Silindirli Motosikletler
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
107 cc Tek Silindirli Yatay Hava Soğutucu Motor 107 cc Tek Silindirli Hava Soğutucu Alt Kemik Motosikleti 4 Hızlı Yarım Otomatik Küpleç ve Spoked / Alüminyum Tekerleklerle Temel Özellikler Dört vitesli yarı otomatik debriyaj şanzımanı Elektrikli ve patlama sistemi Çelişkili tekerlekler ve davul ...
Ürün Detayları
mavi alt kemik yarış bisikleti
,3.9L tank alt kemik yarış bisikleti
,1910 mm hava soğutmalı tek silindirli motosikletler
- Dört vitesli yarı otomatik debriyaj şanzımanı
- Elektrikli ve patlama sistemi
- Çelişkili tekerlekler ve davul frenleri
- Maksimum hız: 85 km/h
- 150 kg maksimum yük kapasitesi
| Motor Türü | Tek silindir, yatay, hava soğutmalı |
|---|---|
| Yer değiştirme | 107 cc |
| Sıkıntılı * felç | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Sıkıştırma oranı | 9.1: 1 |
| Max. Güç | 4.8 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Maks. Döner | 7.1 N*m @ 6000 ± 500 rpm |
| Çakma Sistemi | CDI |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| Magneto | 12V 6 kutuplu mıknatıs, DC çıkışı |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
|---|---|
| Son sürücü | Zincir sürücüsü |
| Birincil azaltma oranı | 4.059 |
| Son azaltma oranı | 2.714 |
| Dişli oranları | Birinci: 3.273, 2.: 1.938Üçüncü: 1.35Dördüncü: 1.043 |
| Ön süspansiyon | Teleskoplu hidrolik çatal |
|---|---|
| Arka süspansiyon | Çifte amortisörler |
| Ön fren | Davul frenleri |
| Arka fren | Davul frenleri |
| Ön lastik | 2.50-17 |
| Arka lastik | 2.75-17 |
| Ön tekerleği | Çelik tekerlek |
| Arka Tekerlek | Çelik tekerlek |
| Toplam Boyutlar (L * W * H) | 1910 * 710 * 1110 mm |
|---|---|
| Tekerlek mesafesi | 1255 mm |
| Koltuk yüksekliği | 840 mm |
| Yer açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 92 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 3.9 L |
| Kask Kutusu Kapasitesi | 5 litre |
| Hız. | 85 km/saat |
|---|---|
| Çatı tırmanma yeteneği | ≥ 12° |
| Farlar | Halogen ampul, 12V 35W / 5W |
| Arka lamba | Halogen ampul, 12V 21W / 5W |
| Ön dönme işaretleri | Halogen, 12V 10W |
| Arka dönme işaretleri | Halogen, 12V 10W |
| Akü | 12V 5Ah |