7500 r/min Beginnende pendelmotorfiets Eéncilinder Avontuurfietsen
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
107cc Motorfiets met Horizontale Enkele Cilinder 107cc Motorfiets met Horizontale Enkele Cilinder, Luchtgekoeld, Elektrische & Kick Start, 4-Versnellingsbak met Semi-Automatische Koppeling, Voorste Schijfrem Achterste Trommelrem, Lichtgewicht Brandstofzuinig, Max. Snelheid 78km/u Deze 107cc ...
Productdetails
7500 r/min beginnende pendelmotorfiets
,8000 r/min beginnende pendelmotorfiets
,5200w enkelcilinder avontuurfietsen
- 107cc horizontale luchtgekoelde motor met enkele cilinder
- Elektrisch & kick start systeem
- 4-versnellingsbak met semi-automatische koppeling en topversnellingsbescherming
- Voorste schijfrem en achterste trommelrem
- Telescopische hydraulische vork en dubbele schokdempers achter
- Lichtgewicht constructie - slechts 93 kg
- Uitstekende brandstofefficiëntie
- Maximumsnelheid: 78 km/u
- Klimvermogen: ≥22°
- Laadvermogen: 150 kg
- Perfect voor dagelijks woon-werkverkeer en korte ritten
| Motortype | Enkele cilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
|---|---|
| Boring * Slag | 52,4 mm * 49,5 mm |
| Cilinderinhoud | 107 cc |
| Compressieverhouding | 9,1 : 1 |
| Max. Vermogen | 5,2 kW @ 8.000 ± 500 tpm |
| Max. Koppel | 7,2 Nm @ 5.000 ± 500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI |
| Startsysteem | Elektrisch & kick start |
| Transmissie | 4-versnellingsbak, semi-automatische koppeling |
| Eindoverbrenging | Kettingaandrijving |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers |
| Voorrem | Schijfrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 (M031 profiel) |
| Achterband | 2.75-16 (M034 profiel) |
| Totale Afmetingen | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Wielbasis | 1255 mm |
| Zadelhoogte | 780 mm |
| Bodemvrijheid | 140 mm |
| Netto Gewicht | 93 kg |
| Max. Laadvermogen | 150 kg |
| Brandstoftank Capaciteit | 3,1 L |
| Helmbox Capaciteit | Half-face helm |
| Batterij | 12V 5Ah, onderhoudsvrij |