Μοτοσικλέτα Commuter για Αρχάριους 7500 σ.α.λ. Μονοκύλινδρες Μοτοσικλέτες Περιπέτειας
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Μοτοσικλέτα 107cc Οριζόντιου Μονοκύλινδρου Μοτοσικλέτα 107cc Οριζόντιου Μονοκύλινδρου Αερόψυξης, Ηλεκτρική & Μανιβέλα Εκκίνησης, 4-τάχυτο Ημιαυτόματο Συμπλέκτη, Εμπρός Δισκόφρενο Πίσω Ταμπούρο, Ελαφρύ Οικονομικό σε Καύσιμο, Μέγιστη Ταχύτητα 78km/h Αυτή η μοτοσικλέτα 107cc οριζόντιου μονοκύλινδρου αε...
Λεπτομέρειες προϊόντος
Μοτοσικλέτα Commuter για Αρχάριους 7500 σ.α.λ.
,Μοτοσικλέτα Commuter για Αρχάριους 8000 σ.α.λ.
,Μονοκύλινδρες Μοτοσικλέτες Περιπέτειας 5200w
- 107cc οριζόντιος μονοκύλινδρος αερόψυκτος κινητήρας
- Σύστημα ηλεκτρικής εκκίνησης & μανιβέλας
- 4-τάχυτο ημιαυτόματο συμπλέκτη με προστασία άνω ταχύτητας
- Εμπρός δισκόφρενο και πίσω ταμπούρο
- Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι και διπλά πίσω αμορτισέρ
- Ελαφριά κατασκευή - μόλις 93kg
- Εξαιρετική οικονομία καυσίμου
- Μέγιστη ταχύτητα: 78km/h
- Ικανότητα ανάβασης: ≥22°
- Ωφέλιμο φορτίο: 150kg
- Ιδανικό για καθημερινές μετακινήσεις και σύντομα ταξίδια
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος, αερόψυκτος |
|---|---|
| Διάμετρος * Διαδρομή | 52.4 mm * 49.5 mm |
| Κυβισμός | 107 cc |
| Λόγος Συμπίεσης | 9.1 : 1 |
| Μέγιστη Ισχύς | 5.2 kW @ 8,000 ± 500 rpm |
| Μέγιστη Ροπή | 7.2 N*m @ 5,000 ± 500 rpm |
| Σύστημα Ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρική & μανιβέλα εκκίνησης |
| Μετάδοση | 4-τάχυτο, ημιαυτόματο συμπλέκτη |
| Τελική Κίνηση | Κίνηση με αλυσίδα |
| Εμπρός Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ |
| Εμπρός Φρένο | Δισκόφρενο |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο φρένο |
| Εμπρός Ελαστικό | 2.50-17 (πέλμα M031) |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-16 (πέλμα M034) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1920 * 720 * 1140 mm |
| Μεταξόνιο | 1255 mm |
| Ύψος Σέλας | 780 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 93 kg |
| Μέγιστο Ωφέλιμο Φορτίο | 150 kg |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3.1 L |
| Χωρητικότητα Κουτιού Κράνους | Κράνος τύπου jet |
| Μπαταρία | 12V 5Ah, χωρίς συντήρηση |