123.7cc Grote verplaatsing Eéncilinder Motorfietsen 6.3kW Onderbeen Motorfiets Met Clutch
Belangrijkste kenmerken
Productoverzicht
Betrouwbare 123,7cc Commuter Motorfiets Klassieke en praktische motorfiets met 123,7cc cilinderinhoud, maximaal vermogen van 6,3kW en maximaal koppel van 8,8 Nm, soepele en stabiele vermogensafgifte, zeer efficiënte kettingaandrijving, 17-inch standaardbanden met sterke grip. Gebouwd voor dagelijks ...
Productdetails
123Motorfietsen met een enkele cilinder met een grote cilinderinhoud van 0
,7 cc
,6.3kW grote motorfietsen met een enkele cilinder
- 123,7cc cilinderinhoud met 6,3kW maximaal vermogen en 8,8 Nm koppel
- Soepele en stabiele vermogensafgifte voor betrouwbare prestaties
- Zeer efficiënt kettingaandrijfsysteem
- 17-inch standaardbanden met sterke grip en stabiliteit
- Voorste telescopische hydraulische vork en achterste dubbele schokdempers
- Voor- en achtertrommelremmen voor veilige, stabiele remkracht
- Elektrisch en kickstart systeem voor betrouwbare ontsteking
- Comfortabele zithoogte van 770 mm met een maximale laadcapaciteit van 150 kg
| Motortype | Enkele cilinder, horizontaal, luchtgekoeld |
|---|---|
| Boring * Slag | 54,0 mm * 54,0 mm |
| Cilinderinhoud | 123,7 cc |
| Compressieverhouding | 9,0 : 1 |
| Max. Vermogen | 6,3 kW @ 7.500 tpm |
| Max. Koppel | 8,8 Nm @ 5.500 tpm |
| Ontstekingssysteem | CDI |
| Startsysteem | Elektrisch en kickstart |
| Transmissie | 4-versnellingsbak, semi-automatische koppeling |
| Eindoverbrenging | Kettingaandrijving |
| Voorvering | Telescopische hydraulische vork |
| Achtervering | Dubbele schokdempers |
| Voorrem | Trommelrem |
| Achterrem | Trommelrem |
| Voorband | 2.50-17 (standaardband) |
| Achterband | 2.75-17 (standaardband) |
| Totale Afmetingen | 1900 * 720 * 1080 mm |
| Wielbasis | 1260 mm |
| Zithoogte | 770 mm |
| Bodemvrijheid | 140 mm |
| Netto Gewicht | 95 kg |
| Max. Laadcapaciteit | 150 kg |
| Max. Snelheid | 75 km/u |
| Inhoud Brandstoftank | 3,1 L |