123.7cc Büyük Hacimli Tek Silindirli Motosikletler Debriyajlı 6.3kW Underbone Motosiklet
Anahtar Nitelikler
Ürün Özetleri
Güvenilir 123.7 cc'lik bir motosiklet Klasik ve pratik 123.7 cc hacme motor, maksimum güç 6.3kW ve maksimum tork 8.8N · m, pürüzsüz ve istikrarlı güç çıkışı, yüksek verimlilikli zincir tahrik, güçlü yakalanma ile 17 inçlik standart lastikler. Günlük seyahat ve güvenilir ulaşım için tasarlanan bu ...
Ürün Detayları
123.7cc büyük hacimli tek silindirli motosikletler
,6.3kW büyük hacimli tek silindirli motosikletler
,Debriyajlı 123.7cc underbone motosiklet
- 123.7cc sıfırlama, 6.3kW maksimum güç ve 8.8N·m tork
- Güç sağlam ve istikrarlı bir performans için düzgün ve istikrarlı bir güç dağıtımı
- Yüksek verimli zincirli tahrik sistemi
- 17 inçlik standart lastikler, güçlü yakalanma ve istikrarlı
- Ön teleskopik hidrolik çatal ve arka çift amortisör
- Güvenli, istikrarlı durdurucu güç için ön ve arka davul frenleri
- Güvenilir çakma için elektrikli & kick start sistemi
- Konforlu 770mm koltuk yüksekliği ve 150kg maksimum yük kapasitesi
| Motor Türü | Tek silindir, yatay, hava soğutmalı |
|---|---|
| Sıkıntılı * felç | 54.0 mm * 54.0 mm |
| Yer değiştirme | 123.7 cc |
| Sıkıştırma oranı | 9.0: 1 |
| Max. Güç | 6.3 kW @ 7.500 rpm |
| Maks. Döner | 8.8 N*m @ 5,500 rpm |
| Çakma Sistemi | CDI |
| Başlatma Sistemi | Elektrik ve patlama |
| İletişim | Dört vitesli, yarı otomatik debriyaj |
| Son sürücü | Zincir sürücüsü |
| Ön süspansiyon | Teleskoplu hidrolik çatal |
| Arka süspansiyon | Çifte amortisörler |
| Ön fren | Davul frenleri |
| Arka fren | Davul frenleri |
| Ön lastik | 2.50-17 (standart lastik) |
| Arka lastik | 2.75-17 (standart lastik) |
| Genel Boyutlar | 1900 * 720 * 1080 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1260 mm |
| Koltuk yüksekliği | 770 mm |
| Yer açıklığı | 140 mm |
| Net Ağırlık | 95 kg |
| Maks. Yük kapasitesi | 150 kg |
| Hız. | 75 km/h |
| Yakıt tankı kapasitesi | 3.1 L |