123.7cc Μεγάλη χωρητικότητα Μονοκύλινδρο Μοτοσικλέτες 6.3kW Underbone Μοτοσικλέτα με συμπλέκτη
Βασικά χαρακτηριστικά
Σύνοψη του προϊόντος
Αξιόπιστη μοτοσικλέτα κομύτερ 123,7cc Κλασική και πρακτική μοτοσικλέτα χωρητικότητας 123,7cc με μέγιστη ισχύ 6,3kW και μέγιστη ροπή 8,8N·m, ομαλή και σταθερή απόδοση ισχύος, σύστημα μετάδοσης κίνησης με αλυσίδα υψηλής απόδοσης, τυπικά ελαστικά 17 ιντσών με ισχυρό κράτημα. Κατασκευασμένη για καθημερι...
Λεπτομέρειες προϊόντος
123Μοτοσικλέτες μονοκύλινδρου μεγάλης χωρητικότητας 0
,7cc
,6.3kW μοτοσικλέτες με ένα κύλινδρο μεγάλης χωρητικότητας
- Χωρητικότητα 123,7cc με μέγιστη ισχύ 6,3kW και ροπή 8,8N·m
- Ομαλή και σταθερή παροχή ισχύος για αξιόπιστη απόδοση
- Σύστημα μετάδοσης κίνησης με αλυσίδα υψηλής απόδοσης
- Τυπικά ελαστικά 17 ιντσών με ισχυρό κράτημα και σταθερότητα
- Εμπρός τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι και πίσω διπλά αμορτισέρ
- Εμπρός και πίσω ταμπούρα φρένων για ασφαλή, σταθερή δύναμη ακινητοποίησης
- Ηλεκτρικό & μανιβέλα σύστημα εκκίνησης για αξιόπιστη ανάφλεξη
- Άνετο ύψος καθίσματος 770mm με μέγιστη χωρητικότητα φορτίου 150kg
| Τύπος Κινητήρα | Μονοκύλινδρος, οριζόντιος, αερόψυκτος |
|---|---|
| Διάμετρος * Διαδρομή | 54,0 mm * 54,0 mm |
| Κυβισμός | 123,7 cc |
| Λόγος Συμπίεσης | 9,0 : 1 |
| Μέγ. Ισχύς | 6,3 kW @ 7.500 σ.α.λ. |
| Μέγ. Ροπή | 8,8 N*m @ 5.500 σ.α.λ. |
| Σύστημα Ανάφλεξης | CDI |
| Σύστημα Εκκίνησης | Ηλεκτρικό & μανιβέλα |
| Μετάδοση | 4-τάχυτο, ημιαυτόματο συμπλέκτη |
| Τελική Κίνηση | Κίνηση με αλυσίδα |
| Εμπρός Ανάρτηση | Τηλεσκοπικό υδραυλικό πιρούνι |
| Πίσω Ανάρτηση | Διπλά αμορτισέρ |
| Εμπρός Φρένο | Ταμπούρο φρένου |
| Πίσω Φρένο | Ταμπούρο φρένου |
| Εμπρός Ελαστικό | 2.50-17 (τυπικό ελαστικό) |
| Πίσω Ελαστικό | 2.75-17 (τυπικό ελαστικό) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1900 * 720 * 1080 mm |
| Μεταξόνιο | 1260 mm |
| Ύψος Καθίσματος | 770 mm |
| Απόσταση από το Έδαφος | 140 mm |
| Καθαρό Βάρος | 95 kg |
| Μέγ. Χωρητικότητα Φορτίου | 150 kg |
| Μέγ. Ταχύτητα | 75 km/h |
| Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ Καυσίμου | 3,1 L |